Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23-24 évesek, mit csináltok...

23-24 évesek, mit csináltok mostanában, hogy telnek a napjaitok?

Figyelt kérdés

Dolgoztok? Tanultok?

Hogy érzitek, hol tartotok, mit értetek el eddig?



2021. szept. 19. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Vállalkozásomat fejlesztem még és dolgozni járok. Dolgozom, befektetek, eljárok néha ide oda és kész. Mondjuk, hogy egyelőre mókuskerék.
2021. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyetemre járok, kolis vagyok. Tanulok, majd csajozok, szerencsére van itt elég. Na meg bulizok, elég sokat, jó a társaság itt.
2021. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Haverokkal mászkálok az utcán, környéken, városban. Elnézünk valami csendes helyre, tekerünk párat majd műsorozgatunk belvárosban. Majd kajafless azt meki vagy valami jó hely ahol kő kemény a kaja. Néha italozunk is meg kocsikázunk, nyomatjuk ezerrel AMG-vel. Kb ennyi.
2021. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

A munkahelyemen felmondtam még nyáron. Egyelőre csak tanulok, készülök a szigorlatra.


Szerintem jól haladok a terveimmel. Tudom is, hogy mit és hogyan szeretnék, megtaláltam a helyem a közösségekben, jobb lett a kapcsolatom a családommal is, mióta a párommal élek. Alapvetően elégedett vagyok, a többi meg talán pár éven belül beérik. :)

2021. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Home officeban dolgozom és cégen belül tanulok, a lakást csinosítgatom, utazás, barátok, próbálok társat/barátnőt keresni. Elégedett vagyok a jelenlegi állapottal, haladok a céljaim felé.
2021. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Azért itt a válaszok között megtalálható a 2 véglet. :D Én sajnos ennyi idősen egyik sem voltam...
2021. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

24,n

én 3 műszakban dolgozok, egyedül élek, tanulásra nem nagyon van pénzem plusz kisvárosban élek ahol kb. semmilyen lehetőség nincs (nem is támogat senki anyagilag)

keresztanyu és családja Angliában él, szeretnék kimenni hozzájuk lakni és dolgozni, majd lesz belőle valami

nem nagyon látom itt a jövőmet - pozitívan

nem is tartok ott ahol szeretnék, de ez van

candy crush-ban legalább jól haladok

2021. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Albérletben?

2021. szept. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hetes vagyok: nem albérlet
2021. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Saját lakás? Az azért nem rossz.
2021. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!