Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? tálaltam egy...

Mit csináljak? tálaltam egy pénztárcát, mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

tegnap este tálaltam a vonaton egy pénztárcát,

eltettem, mert megakartam keresni a gazdáját, hogy el tudjam juttatni hozzá,

lakcím kártya nincs a pénztárcában, de minden más irat benne van, személyi, diák....

facen rákerestem, ráírtam, az édesanyjára is ráírtam, de egyikőjük se írt még vissza

egy 17 éves lányé

nem tudtam kinek kell leadni azért gondoltam hogy én megkeresem es eljuttatom hozzá,

ha nem válaszolnak, akkor nem tudom hogyan adjam vissza a pénztárcát,

ilyen esetben akkor mit csináljak?

a lány Siófokon tanul az igazolványa szerint,

talán az iskolán keresztül vegyem fel vele a kapcsolatot? vagy adjam le valahova a tárcát?


2021. szept. 20. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola felé jelezd
2021. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségen is leadhatod.
2021. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, hátha válaszolnak. És ha nem, úgy az iskola is jó ötlet. Vagy rendőrség.
2021. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a talált tárgyak osztályán (ha van még ilyen).
2021. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
Ha ennyire tahók, hogy nem válaszolnak, tartsd meg. Biztos nem hiányzik neki, ha ennyire leszarja. Pénz volt benne? A hülye iratait dobd be tárcástól egy postaládába az utcán, a pénzt meg vedd ki, mondd, hogy már anélkül találtad
2021. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, polgárőrségnek odatudod bárhol adni.
2021. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jelentkezik a gazdája akkor a rendőrségen kell leadni, a többit ők intézik.
2021. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha pénz nincs benne, akkor azt már lehet hogy valaki más kivette. Ez azért necces mert előfordulhat hogy rajtad fogják számonkérni hogy hol van belőle a pénz! Feltéve ha személyesen adod vissza.


Én lehet hogy postán elküldeném az iskolának címezve.

2021. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5.Ez nem tahóság kérdése...számtalan oka lehet annak, ha valaki egyből nem tud reagálni. Nem pont egyből bunkónak kell titulálni az embert...lehet keresi csak még nem ment fel egyből facebookra vagy intézkednek hogy legyen új kártyája meg minden. Becsületes ember még a pénzt is visszaadná neki ha nem szorul rá...ki emelem, hogy egy 17 éves lányról van szó, biztos zsebpénz volt benne, ennyire önzők ne legyünk azért.
2021. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8.Amúgy ilyen esetekben ha van benne személyi, lakcím szerintem pont hogy nem a pénz miatt fognak még leállni vitázni hanem örülnek, hogy meglett az összes kártyája. Ilyenkor azért számítani kell arra, hogy a pénz eltűnik belőle és csak a tárca jobb esetben a kártyák is meg vannak még, mert van hogy azokat is megfújják vele együtt.
2021. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!