Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? tálaltam egy...

Mit csináljak? tálaltam egy pénztárcát, mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

tegnap este tálaltam a vonaton egy pénztárcát,

eltettem, mert megakartam keresni a gazdáját, hogy el tudjam juttatni hozzá,

lakcím kártya nincs a pénztárcában, de minden más irat benne van, személyi, diák....

facen rákerestem, ráírtam, az édesanyjára is ráírtam, de egyikőjük se írt még vissza

egy 17 éves lányé

nem tudtam kinek kell leadni azért gondoltam hogy én megkeresem es eljuttatom hozzá,

ha nem válaszolnak, akkor nem tudom hogyan adjam vissza a pénztárcát,

ilyen esetben akkor mit csináljak?

a lány Siófokon tanul az igazolványa szerint,

talán az iskolán keresztül vegyem fel vele a kapcsolatot? vagy adjam le valahova a tárcát?


2021. szept. 20. 19:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#8 jó írja, egyszer az idős apám talált egy pénztárcát egy kocsma előtt, tele iratokkal. Még a kocsi forgalmija is benne volt. Leadta a rendőrségen. Hát úgy meghurcolta hálából a tulajdonos, hogy alig állt meg a lábán.

(Ő is azzal gyanúsította meg apámat, hogy kilopta belőle a többszázezret)

2021. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
11.Nos igen, sajnos nem mindenki fogadja egyformán a szívességet. Viszont így mit kéne ilyenkor cselekedni? Hogy ne hurcoljanak meg hogy "hol a pénz?" mikor örülhet hogy az iratai még benne voltak..:/
2021. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint a fellelés helyszínén illetékes rendőrkapitányságra kellene leadni, de mivel egy vonaton találtad, amely mozgásban volt és gyakorlatilag bárhol leszállhatott róla az iratok tulajdonosa, azt tudom neked ajánlani, hogy a fogadó pályaudvar rendőrőrsön add le a cuccokat. Ha olyan helyen kellett leszállnod, ahol nincs a vasúti megállóhoz tartozó rendőrőrs, akkor pedig a település rendőrőrsére, körzeti megbízottjához ajánlott elvinni az iratokat. Készülj fel arra, hogy részletesen kifaggatnak a fellelés körülményeiről!
2021. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

Eltenni a pénzt és örülni a szerencsének.



:)))

2021. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%
14.az iratokkal meg nem törődni :)))
2021. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Azért, ha eltűnik a pénztárcám, és valaki rámír (Engedélykéréseknél látni rögtön) csak megnézem , nem - e azt akarja valaki odaadni. Szóval de, tahók.
2021. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


sikerült felvennem a kapcsolatot a pénztárca tulajdonosával

kaptam postai címet ahova küldhetem

elküldtem postán

én csak annyiból szívtam meg a dolgot hogy buktam 1000 ft-ot, annyiba került a postázás

2021. szept. 27. 14:02
 18/19 anonim ***** válasza:

Multkor és is találtam egy pénztárcát egy hátizsákban. Nem volt egyszerű, mert előtte percekig követnem kellett az illetőt, mire végre megtaláltam.

:)))

2021. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy tahó. Ha én elhagynám a pénztárcám, soha nem fizettetném ki a visszapostát, mert az én fasz...ágomból történt a dolog. Ez a kecskét megdugná 10 fillérért...
2021. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!