Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy közösségbe csak akkor...

Egy közösségbe csak akkor lehet beilleszkedni amikor belekerülök, az elején, később már nem?

Figyelt kérdés

Ha az elején elzárkóztam tőlük eléggé, később már esélytelen a közösség teljeskörű tagjává válni, összebarátkozni velük?

Pl. egy iskolai közösség vagy munkahely


2021. szept. 21. 17:26
 1/2 anonim válasza:
100%
Abszolút nem. Én hasonló helyzetben vagyok egyébként. Persze egyszerűbb az elején beilleszkedni, de soha sem lehetetlen. Nagyon egyszerű dolog, bár nagyon nehéz megvalósítani. Egyszerűen add önmagad. Csináld azt amit jónak látsz, mond ki a véleményed, szólj hozzá a témákhoz. És ha ezek után látod hogy valaki minimálisan is nyit feléd, akkor barátkozz vele többet, aztán majd az idő kideríti, hogy jó barátok vagytok e vagy sem.
2021. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Iskolában a sok kis hülye közt szvsz lehetetlen, vagy csak a hasonszőrű "lúzerek" közé tudsz beállni, ha az elején nem nyitsz. Addigra megvan rólad a vélemény, hátad mögött még cikizhetnek is.


Munkahelyen már felnőttek vannak, akik nem csak kényszerből vannak egymás mellett, hanem fizetésért, ott már máshogy állnak egymáshoz az emberek. Főleg, hogy kollégák ált. csak kollégák, nem akarnak egymással barátkozni, így ha később nyitsz feléjük, akkor max azt gondolják, ami az igazság. Hogy távolságtartó vagy, most nyíltál meg.

2021. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!