Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szemétláda voltam...

Nagyon szemétláda voltam régen a bébiszitterrel?

Figyelt kérdés

Lehettem tán 5-6 éves? Szüleim sokszor rábíztak egy akkor kábé 35 éves nőre, aki így utólag visszagondolva olyan lazán, tinisen öltözködött s valahányszor nyújtózott valami miatt, kilátszott az egész hasa/köldöke, nekem meg ez valami megmagyarázhatatlan módon, nagyon tetszett és igyekeztem mindig úgy játszani vele, olyan szitukba hozni, hogy kénytelen legyen nyújtózni (ha más nem, akkor csak hülyülésből megborzoltam a haját, mert annyi is elég volt a látványhoz, míg rendbe szedte magát)


Ma már magam sem értem, hogy ilyenkor mit éreztem, csak eszembe jutott és elgondolkodtam, hogy nagyon nagy szemétség volt részemről a hasvillantás burkoltan való kicsikarása?


Ha véletlenül ilyesmi helyzetbe keverednétek, mérgesek lennétek, ha rájönnétek a turpisságra?

18/L



2021. szept. 21. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Te is minden vagy csak 18L nem.
2021. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Könyörgöm, miért ilyen elcseszett generációba születtem mint ez... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

Az első 2 válaszoló nem tudom miért bunkózik...


Szerintem nem voltál szemét! Ne aggódj emiatt.🙂 Hogyha egy 5-6 éves gyerek engem így kijátszott volna és rájövök, akkor egy jót nevetek rajta és büszke vagyok rá, hogy így jár az esze! Az, hogy neked éppen ez tetszett, hogy kivillan a hasa ezzel sincs semmi gond. A gyerekek gyakran különleges dolgokat tartanak viccesnek. Ezen szerintem ne agyalj és ne bántson a lelkiismeret, nincs okod rá!🙂

2021. okt. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!