Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy áprilisban...

Miért van az hogy áprilisban nagyon tetszett egy srác, de május óta ok nélkül undorral nézek rá pedig semmit nem csinált, csak csúnyának tartom??

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Az oka, hogy labilis az idegrendszered + érzelemvezérelt vagy .
2021. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Átlagos semmirekellő tinilány vagy ennyi.

Te sem tudod mi van veled, hát mi honnan tudjuk?

Vagy valami hiányod van, vagy tényleg valami betegség.

2021. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Csak nem olvadozott tőled és ezért utálod, azt vártad hogy majd leborul eléd és futkározik utánad. Ez nem a mesevilág
2021. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Azta. Nem írt részletet, de már belekezdtek a vak gyűlölködésbe...
2021. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
#4 Az nem felszínes gyűlölködés, hogy a külseje alapján undorítónak tart valakit és suttyó módon ezt jelzi is?
2021. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy közben találkoztál vele?

A nőkben van egy ilyen dolog, hogy kiszagolják a férfi immunrendszerét, és a különböző fog tetszeni, a hasonló nem.

2021. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Peldaul nem lattad bele azt a vonast, amit most meg igen, sot, mint mikor magikus rajznal vagy oregasszonyt vagy fiatal lanyt latsz, most meg csak azt a nemszeretem arcot latod benne. Nekem pl ugy volt, hogy valaki tetszett, de hasonlitott valakire, legyen az, hogy meglattam az apjat, es ot visszataszitonak lattam, es onnantol mar az is benne volt az o arcaban.

Nyilvan ez futo ismeretsegnel lehetseges, nem ugy, hogy egyutt vagytok es fujjj, nem kell.

2021. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!