Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tarthatnak engem mindig...

Miért tarthatnak engem mindig mindenhol furcsának, akármit is csinálok?

Figyelt kérdés

Leginkább a viselkedésemet, kommunikációmat. Nem csak közösségben, az élet minden területén. Tömegközlekedéstől elkezdve a kis boltokig, üzletekig mindenhol. Sokszor már fogyatékosnak érzem magam, amit valahogy gyermekkoromban senki se vett észre rajtam. Ilyen lehet, hogy az vagyok, csak felnőtt koromig senkinek se tűnt fel?

Egyébként azért érzem ezt, mert olyan furcsán néznek rám az emberek sokszor, meg szörnyülködnek, vagy akik olyanok azok kiröhögnek, gúnyolódnak, meg nem tudnak mit kezdeni velem, nem tudnak miről beszélni velem, így kapcsolataim sincsenek. Meg azért kaptam már egy-két ilyesmire utaló megjegyzést is, hogy fogyatékos, nyomorék, ilyenek. Mitől tart földönkívülinek mindenki?


2021. szept. 23. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nos, írj egy üzenetet, beszéljünk szóban, Discordon, aztán megmondom. Így nem lehet...
2021. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg önbizalomhiány miatt. Gondolom meglátszik rajtad. Azért tartanak annak mert te saját magadat is annak látod. Le is írod. Azért tesznek rád megjegyzéseket is mert megtehetik, mert hagyod.

Muszáj valahogy kiállnod magadért, ne tedd tűzbe senkiért sem a kezedet, hogy kiáll majd helyetted! Próbálj ne zavarban lenni. Sokszor van úgy, hogy csak te érzed azt, hogy furcsának tartanak, holott lehet eszükbe sem jutott.

2021. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs hallás- és/vagy beszédproblémád?


Nekem hallás problémám van és a legkisebb háttérzaj lehetetlenné teszi, hogy beszélgessek.


Aztán mindig jöttek vele, hogy miért nem járok szórakozóhelyre ismerkedni. Azért mert semmit nem hallok ha nem a fülembe mondják bele.


Társaságban így nem tudok érvényesülni. Soha nem tudok részt venni egy nagyobb beszélgetésben, mert a 3/4-ét nem értem annak amit mondanak, mert nem hallom.


De amúgy úgy vettem észre, hogy a magukat normálisnak tartó népesség jelentős hányadának van problémája annak értelmezésével, hogy valaki hallás-sérült.

2021. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől aztán okosabbak lettünk
2021. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Gyerekkoromban rengeteget bántottak a személyiségem miatt így csendes lettem. Mostanában kezdek megnyílni ismét és ugyanolyan negatívak a reakciók.

Alapjáraton mosolygós vagyok, közvetlen, elökörködöm a jófej emberekkel, a humorérzékem nőként férfiasabb, velük jövök ki jobban.

A párom (elmondása szerint) szuper a személyuségem, sokaktól kapok hasonló visszahelzésejet is, de sajnos többen vannak akik ódzkodnak. Igyekszem lnnagam lenni, azokra fókzszálni akik elfogadnak így.

A közvetlen munkatársam nem tudja elviselni hogy ilyen vagyok, rohadtul dühíti mikor stresszhelyzet van én nyugodt maradok ês lazán kezelem a szitut (végül persze mindig kiderül hogy feleslegesen feszült ő is, sikerül mindent elintézni).

Sok ember a másikra vetíti a kínját, te ne vedd fel, csak add önmagad!

2021. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!