Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legszebb napja...

Mi volt életed legszebb napja eddig?

Figyelt kérdés
Mi történt akkor?
2021. szept. 24. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legszebb, de eléggé szerettem dec 19, egy jó haveri bandázás 2020-ban.
2021. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Amikor megszülettek a gyerekek. Kettő van, nem tennék különbséget a két nap között.
2021. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ajánlom, hogy tegyél!
2021. szept. 24. 08:54
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Kettő is van.

Amikor megismertem a férjemet. Egész napos volt a randi, olyan jól éreztük magunkat egymás társaságában. Csak autóztunk és beszélgettünk. Mintha csak mi ketten volnánk a világban. Úgy beszélgettünk, mintha régóta ismernénk egymást, és nagyon elszaladt az idő közben, egyszercsak azt vettük észre, hogy hajnalodik, nemsokára melózni kell menni...

A másik, amikor megszületett a kislányunk. Rohadék egy nap volt, a szenvedés, a kórház meg a császármetszés miatt, de amikor először megláttam, azt éreztem, hogy soha senkit nem szerettem még annyira.

2021. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Mikor lefutottam a maratont.
2021. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

2 évvel ezelőtt kirúgtak a munkahelyemről. Nagyon vacak munka volt, rettentően untam, életem legjobb 3 hónapja volt utána, hogy nem kellett semmit csinálnom. Aztán felvettek egy másik helyre, megváltás a régihez képest.

Sajnos nehezen váltok, hajlamos vagyok berögzülni. Így meg még végkielégítést is kaptam. Először azt hitték dührohamom van, pedig csak felnevettem, amikor megláttam a számokat a papíron (qrva sokat kaptam lényegében a semmiért)

2021. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Sosem éreztem olyan felszabadultnak magam, mint aznap hazafelé.
2021. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2006-ban letettem egy zárógyakszit egy nagyon szép, okos mentorom mellett/segítségével.
2021. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Életem szerelme hosszú várakozás után az enyém lett. Az pár hónapig olyan volt, mint egy állandó drogmámor. Az lehet ilyesmi. Ez volt a legboldogabb időszakom. Aztán kirakott, és akkor jött a legrosszabb időszak. És utána egyre rosszabb és rosszabb lett minden, 10 éve minden csak lefelé megy.
2021. szept. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16 évesen egy házibuliban 3an maradtunk 2 csajjal, az egyik elkezdett simogatni, mire a barátnője is... teljesen belelovallták magukat, végen 2en 2 oldalról markoltak a farkamat és elégítettek ki... most épp ez a legszemm ami eszembejut, de biztos volt más is :D
2021. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!