Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedülálló 25-30 év közötti...

Egyedülálló 25-30 év közötti nők ti kivel éltek együtt ?

Figyelt kérdés
Igazából akar férfiak is írhatnak .. albérlet , saját lakás szülővel stb ?
2021. szept. 28. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Saját lakáson van.
2021. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miből ? Hogyan lehet megoldani ilyen fiatalon ? :)
2021. szept. 28. 19:17
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Nagyszüleim házában, ami már papíron az én házam.
2021. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Én 30 vagyok, a szüleimmel élek. :)
2021. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Azért 25 évesen már egy alberlet megoldható az emberek nagyobb részénél.

Jó esetben már 5 éve szakmában dolgozik vagy megvan a BSC diploma és 2-3 éve dolgozik.

2021. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Egyedül lakom, mondjuk ennek az a hátránya, hogy nagyon is meg lehet szokni, ha az ember olyan. Ráadásul autistaként alapból nehezen alkalmazkodom, mert TÖBBET kell alkalmazkodnom az átlagnál és akkor még az egyedüllétet is megszokom. Jó lesz így egy párkapcsolat... :'D


Nagyszülők neveltek és papíron is én örököltem a lakást.

2021. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Hamár férfiak is válaszolhatnak énis írok, 26 vagyok, otthon lakom szüleimnél, próbálom összerakni a tőkét egy saját házra, ebben ők is igyekeznek segíteni, ezért is nem megyek albérletbe. Világi baromságnak tartom havi 150k-t kiadni valamiért, ami sose lesz a tiéd. Remélhetőlég még 1-2 év és megvan a kezdőtőke egy saját lakásra/házra, aztán hajrá.
2021. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

6. Vagyok

A lepontozasok alapján nem értetek egyet. Akkor én más közegben élek, de a középiskolai / áltánosiskolai osztálytársaimra 95% igaz amit írta.

2021. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

#2

19 évesen kezdtem el dolgozni, amikor levéglegesítettek két év után egyből vettem is fel lakáshitelt mert akkor a válság után az ingatlanárak is lent voltak és a hitelek is kedvezőek voltak. 7 milliót kellett felvennem, 9-ért vettem egy kertes házat. Most az utcában hasonlót 34 millióért adtak el, persze én is költöttem rá már de az biztos hogy most nagyon össze kéne húzni a nadrágszíjat hogy beleférjen egy lakásvásárlás.

2021. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is válaszolok férfiként.

A szüleimmel élek egyenlőre, egyedül szerintem nincs is sok értelme elköltöznöm. Ha sikerül hasonló gondolkodású nővel megismerkednem akkor költöznék is, persze nem azonnal. Addig viszont tudok félretenni egy saját lakásra vagy házra.


31/f

2021. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!