Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ilyen helyzetben...

Mit tennél ilyen helyzetben (elméleti kérdés)?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy gyógyíthatatlan beteg lennél, és 1 hónapod lenne hátra. Miket csinálnál abban az egy hónapban: próbálnád minél jobban kihasználni, kipróbálni olyan dolgokat amikre nem volt lehetőséged/merszed, vagy bekuckóznál a szobába egy csésze forrócsokival?

2021. szept. 28. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy ha addigra nem ismerem meg eléggé önmagam, egy hónapom marad rá.

Nyilván nem járnék be dolgozni és élvezném ami még maradt, elvarrnám a szálakat.

De engem leginkább a fű és a csillagok bámulása vonz... ilyen szerencsétlen vagyok

2021. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az a fű aminek a másik neve a pázsit, még mielőtt bárki rosszra gondolna :D
2021. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én csak a családommal töltenem az időm, nem kezdeném el meg valósítani magam mert akkor már minek.
2021. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Az autómat, vagy inkább a motoromat magam ellen fordítanám és igyekeznék meghalni vele. Nem szeretném megvárni az utolsó napokat, hetet.

Egy súlyos beteg ember lakott errefelé, onnantól hogy kiderült a diagnózis szűk 4 hónapja, azután hétről hétre rosszabb lett a helyzete, sajnos a vége felé nem ismertem meg magam sem távolabbról, mert azt hittem egy fiatal kamasz ül a padon, valaki mellett, ekkor láttam utoljára, ezt követően egy délután még taxi érkezett a házukhoz, besegítették majd elmentek, 2 nap után tudtuk meg hogy elhunyt.


Ilyen kérdésre nem is lehet választ adni, valakinek olyan fájdalma van ez idő alatt hogy a gyógyszer elnyomja még a gondolkodását is.

2021. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Pontosan ugyanúgy élnék az utolsó napig, mint eddig.
2021. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem felvennék egy nagy kölcsönt, amit már úgysem kell (legalább is nekem) visszafizetnem, ha úgyis meghalok. Elmennék belőle utazni külföldre valahová, bejárnám Franciaországot vagy Olaszországot, oda vágyakozok leginkább.
2021. szept. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!