Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gondokkal küzdöttél,és...

Milyen gondokkal küzdöttél,és hogyan oldottad meg?

Figyelt kérdés
Részletesen,konkrétumokkal tele ha lehet. Úgy van értelme.
2021. szept. 29. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Szegénység - Tanulás. Gyász - Idő. Kövérség - Alapos önismeret. Rájöttem, hogy az evés csak pótcslekvés, addig erőltettem a mozgást, amíg nem lett szokás belőle, el kezdtem figyelni arra, hogy miből és mennyit eszek, meg hogy igyak eleget és csak úgy "olvadtak" azok a kilók, sokkal egyszerűbb volt, mint előtte gondoltam. Nem könnyű, de egyszerűnek egyszerű.
2021. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mozgassérült vagyok.. Ezt soha nem fogom feldogozni sajnos. Kemeny dolgokon mentem at sebfertőzés a csipőműtétemnel a gerincműtétemnél MRSA húsevő bakteriumot kaptam meg 83kgrol fogytam le. 3x álltam fel a tolószékből izmos lettem mert sokat edzek/edzettem. Ugyanakkor egy lelki roncs lettem a csaladom miatt. Az autókat imádom meg a kamionokat apai ágon volt is cég csak az apám hülye volt a nagybátyám meg meghalt... Igen ő meg a nagyapám voltak az etalon abban, hogy nem adtam fel és vért izzadva így feljöttem onnan, hogy mindenki azt mondta tolókocsiba fogom leélni az életem.. Talán már elfogadtam volna kicsit ezt a helyzetet ha nem egy olyan anyát kapok az élettől aki nem való anyának. Vert ordibált velem mindennek lehordott, ráncigált állandóan megalázott ahol csak tudott pl: majd gyongyfűzésből fogok élni meg hasonlók. Nem vagyok buta ember sőt, de emiatt nagyon magamba fordultam, egy életre valószínűleg. Volt egy 4 éves párkapcsolatom de elbasztam mert a fent említett dolgok miatt nem tudtam őt közel engedni annak ellenére sem, hogy szerettük/szeretjük egymást. Szóval itt vagyok 22 évesen rengeteg sebbel a hátam mögött.
2021. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Basszus!

Először akartam válaszolni,aztán elolvastam az előttem lévő válaszokat.

#2 nem is tudom,mit mondjak.Legjobban a korod döbbentett meg.Azt hittem legalább 40.

Sok erőt kívánok neked!

És elnézést kérek,nekem nincs is semmi gondom hozzád képest.

2021. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholista és fizikailag/lelkileg bántalmazó szülők és testvérek gyerekeként nőttem fel.

Nem fogom részletezni, hogy milyen problémákat okozott.

Pszichoterápia és reális célok megvalósítása segített.


30

2021. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Otthagytam a sulit - később tanfolyamot végeztem így lett szakmám

Drogok-lógás-alkohol - nem találkoztam többé azokkal az emberekkel akik ilyen környezetbe vittek

Kövérség - kemény diéta

Férfiak kihasználása szexuálisan - önismeret

És még jó sok minden...

28/N

2021. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy átlag magyar nő életét írtad le ezzel. :D

A kettesnek vannak a legnagyobb sebei,remélem hogy a sok baj után már csak jó fog veled történni!

Én ismeretlenül is kívánom neked,de tényleg őszintén.

Bele tudok gondolni,mert végülis mindig akkor szokott megijedni az ember,mikor van egy kis baj. És akkor már hirtelen a kicsi is mennyire rossz.

Akkor már tudja értékelni.

2021. okt. 1. 02:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!