Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyre inkább megijeszt az idő...

Egyre inkább megijeszt az idő múlása. Mit tehetnék ezzel? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Ahogy öregszek, egyre inkább elkeserít, hogy milyen gyorsan telnek a hetek, hónapok, évek, alig kezdődik el egy hét aztán máris hétvége van, minden héten ez megy. Úgy érzem elszáll fölöttem az idő nagyon gyorsan. 25 éves vagyok, a napjaim elég egyformák, unalmas az életem. Arra is egyre fogy az időm, hogy egy értelmes, önálló életet alakítsak ki magamnak, még az anyámékkal élek. Furcsa, hogy így elkeserít az idő múlása?
2021. szept. 30. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
25 éves vagy, könyörgöm. A húszas évek az egyik legszebbek. Ha elbszod, arról csak te tehetsz. A saját életedért egyedül csak te vagy a felelős. Töltsd meg tartalommal. Az idő had előre. De az, hogy mivel töltöd az egyedül csak tőled függ.
2021. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, nekem is hiányoznak a sulis évek, bandázgatás, csajozgatás lazább volt az élet.
2021. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja és majd folyamatosan fel fog gyorsulni ahogy egy év a már leélt életednek egyre kisebb hányadát teszi ki plusz egyre jobban belerázódsz a mindennapi rutinba és egyre kevesebb újdonság lesz az életedbe emiatt még üresebbnek és rövidebbnek fog tűnni. mire megöregszel úgy fog száguldani az idő mintha egy ágyúból lőttek volna ki és a végállomás a halál. have a nice day
2021. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!