Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik boldogság szerelem...

Létezik boldogság szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőmmel laktam együtt, de most elköltözik tőlem a szerelméhez. Nekem sosem volt szerelmem vagy kapcsolatom, de felhőtlenül boldognak éreztem magam amíg vele laktam. Nem is hiányzott a kapcsolat. Most nagyon szomorú vagyok...

2021. szept. 30. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
És miért nem szeretnél te is egy kapcsolatot?
2021. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem szeretnék, ha jön. De nem hiányzik.
2021. szept. 30. 09:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert a kérdésed kontextusa alapján erre lehet következtetni.

Amugy meg igen, el kell fogadni hogy új idők jönnek, majd az élet adja magát csak légy nyitott rá.

2021. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Éppen létezik, nekem is vannak boldogabb pillanataim kapcsolat nélkül, de elég tárasa lény vagyok. Nekem hiányzik sok dolog amit inkább csak kapcsolatban kaphatok meg. Persze nyílván van olyan aki ezt nálam jobban tudja... De ők nem ismernek, nem tudják milyen vagyok és itt szerintem a kérdés terén semmi értelme kifejteni csak azért, hogy pár "okosabb" emberrel elhitessem, hogy valóban igaz amit mondok.

Tényleg jó egy párkapcsolat, főleg ha megvan a harmónia.

2021. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevés igazán boldog időszakom volt a nem túl rövid életem során, de érdekes, hogy pont a legboldogabb 3 évemben nem volt kapcsolatom.
2021. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én is úgy vagyok vele ,hogy boldogabb voltam amikor nem volt senkim, valahogy mindig rossz embert fogtam ki és most is egy rossz kapcsolatban vagyok csak nem merek kilépni.
2021. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem már férjem van, de néha jól esne csak úgy egyedül lenni. Azt csinálni amit akarok, senkinek nem kell a véleményére adnom, senkit nem kellene figyelembe vennem hogy mit szól hozzá, arra költeni amire csak akarok, akkor utazni amikor csak akarok. Nagyon hiányzik ez az időszak. Szerintem használd ki ameddig egyedül vagy, bulizz, utazz, legyél a barátnőkkel/barátokkal mert aztán jön egy pasi az életedbe és neked reszeltek.
2021. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

7/7 bocsi az értetlenkedésemért, nem értem ha van pasi/férj akkor miért nem lehet ezeket csinálni? Tudom h sokan mondják ezt.

Én mindenki mellett szabad voltam, mondjuk nekem igazán komoly kapcsolatom nem volt még.

2021. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7/8 akart lenni
2021. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#8


“Én mindenki mellett szabad voltam, mondjuk nekem igazán komoly kapcsolatom nem volt még.”


Majd megtudod, ha lesz!


A párkapcsolat egyébként nem a rabság szinonímája - normál esetben - csak éppen nem egyénileg hozol döntéseket és alkalmazkodnotok kell egymáshoz, néha kompromisszumokat kötve.

2021. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!