Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hasgörcs rámjött és beültem a...

Hasgörcs rámjött és beültem a mozgássérült wc-be egy Mekiben, tényleg ekkora bűn?

Figyelt kérdés

Állt a sor a női előtt, én pedig ezt megelégelve mikor a bizti őr nem figyelt annyira beosontam a mozgássérültbe (de sajnos észrevett igy is). Egyrészt sokkal tisztább és mások se hallják ahogy végzem a nagy dolgom. Még azülőkére is rá lehet ülni, nem kell föléguggolva kaksizni.


Viszonylag sokáig bent voltam (10p mondjuk), közben irtam a pasimnak, instáztam, sminket igazítottam. Aztán ahogy kijöttem lecseszett a bizti őr hogy ez nem nekem van fenntartva hanem a mozgássérülteknek, nekem ott a női wc. Mondtam "hogy tudom, de ha jól latom senki se jött az elmúlt percekben szóval nem értem mi a gond"...


Nem akartam vele flegmázni de na... Értitek... Fölöslegesen minek kötözködik.


Most komolyan, ekkora bűnt követtem el? Tudtommal fogyasztottam a helyen, innentől kezdve nem értem... Bárcsak kedvesebbek lennének az emberek ebben az országban...



2021. szept. 30. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Kakifantom
2021. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Jól tetted! Jobb, mintha becsináltál volna!

Nálam is volt már ilyen, hogy reggel, mikor ment dolgozni és rámjött a szükség, foglalt volt az összes férfi WC, én meg bementem a mozgássérült WC - be.

Ha nem így tettem volna, akkor becsináltam volna...

Mondjuk, az is vicc, hogy a mekikben a férfi vécékben egy leülős WC van csak... Piszuárból meg kettő...

2021. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én csak annyit mondtam volna,hogy jobb lett volna,ha befosok?
2021. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez magyar tempo. Mashol nem tahok egymassal az emberek, a mozgasserult is nyugodtan varakozik.

Nyilvan trollkerdes az insta meg smink turboval, de ilyenkor igenis nyugodtan be lehet menni a mozgasserult vecebe, a parkolohellyel ellentetben.

2021. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Annyira nem, de azért valamennyire igen.
2021. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
A biztonsági őr a munkáját végezte - attól függetlenül is, hogy éppen nem akarta használni arra jogosult a mozgássérülteknek fenntartott illemhelyet. Itt akivel igazából gyökér voltál, azok a wc-re sorban előtted várakozók voltak! Azért pedig külön megillett a "magyar farönk díj", mert ha már voltál olyan pofátlan, hogy megteszel ilyen besurranást, akkor nem is törekedtél arra, hogy minél hamarabb végezz és felszabadítsd azt a kapacitást, amelyet nem érted tartanak fenn! Azt pedig nem róhatod fel egy biztonsági őrnek, hogy nem hajlandó magát kirúgatni ilyen farönkök miatt, - fordított helyzetbe (akármennyire is próbálod bizonyítgatni, hogy nem,) te is így viselkedtél volna a helyében! Sebaj! Legalább megéltél valamit, amiben országos szinten is dobogós lehettél!
2021. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
5-ös vagyok, mondjuk a sminkelés az túlzás.
2021. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem értelek, miért kell így beszélni a személyzettel? Nem lett volna tisztább az, hogy "Elnézést kérek, nagyon sűrgős volt."? Ha te udvarias vagy, de ő továbbra is lekezelő, az őt minősítené, de te kicsit sem akartál udvarias lenni. Miért olyan nehéz?
2021. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 manapság nem divat az udvariasság sokaknál.


Értem a Kérdezőt is, de komolyan, nekiáll instázni, ezzel is húzva az időt?

2021. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Végre előjött kakifétises kamukérdezőnk. Már hiányoztál. 😂

Komolyan nekiálltál instázni, meg sminkelni az összefosott mozgássérült klotyóban? 😂

2021. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!