Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 9 éves festem a körmömet, fél...

9 éves festem a körmömet, fél éve kb. meguntam festeni, de azt hogy ki van festve azt szeretem, egyszerűen utálom kifesteni és a lakk szagát is utálom. Csak a látványát szeretem a festett körömnek, szerintetek körmöt festeni miért untam meg?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 06:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
9 éve festem.
2021. okt. 1. 06:38
 2/11 A kérdező kommentje:
17/L
2021. okt. 1. 06:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert macera. Régebben átfestettem én is kétnaponta, nyomdáztam, költöttem rá, mint egy hobbira. Meguntam. Most már átkenem színtelennel, esetleg heti egyszer színessel, de már nem élvezem annyira. Elmúlt.
2021. okt. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el gél lakkot csináltatni.
2021. okt. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt honnan a rákból tudnánk?
2021. okt. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Katona Dius ***** válasza:
Ugyanígy voltam. Már untam, hogy hetente lehetett csinálni, gyűlöltem a szagát is. Vettem UV lámpát és gél lakkot. Annak alig van szaga és tovább tart. Megtanultam magamnak megcsinálni gél lakkal, porcelánnal stb. Tovább tart, ritkábban kell vele kínlódni, szépen néz ki és nem is büdös. Ha nem akarod magadnak csinálni, akkor keress műkörmöst, nem olyan drágán dolgoznak.
2021. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert lusta vagy
2021. okt. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Szívből kívánom, hogy ez legyen életed legeslegnagyobb problémája, hogy meguntad befesteni a saját körmödet. 🙄
2021. okt. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Honnan tudjam, hogy miért untad meg? Én azért, mert macera, szar minőségű a körmöm, minden lakk lepattogzik róla 1 nap alatt és se kedvem sem időm nem volt vele vacakolni.


Havonta 1x megcsináltatom és levan róla a gond.

2021. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, nálam az volt az oka hogy eleinte még jók voltak a lakkok, aztán egyre nehezebben száradtak, végül ott tartottam hogy reggel kellett nekiállnom festeni, hogy estére teljesen megkössön, az már nevetséges volt. :D

Utána egy darabig jártam géllakkot csináltatni, az jó volt mert 3 hétig nem kellett vele foglalkozni.

Aztán beütött a covid, nem tudtam járni körmöshöz és rájöttem hogy nem hiányzik hogy 1-2 órát ott ücsörögjek.

Azóta néha kenek rá átlátszó lakkot 1 rétegben, de azt se mindig. :D

2021. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!