Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek bejon a festett haj?

Fiuk, nektek bejon a festett haj?

Figyelt kérdés
Gondolkodom azon, hogy a barna hajamat befestem szokere, mert szerintem a szoke jobban allna, de taszit az, hogy befestessem a hajam :( Nektek bejon a festett haj, vagy nem szeretitek?
2016. jún. 17. 11:37
 1/5 Inessential ***** válasza:
Ha jól áll, akkor felőlem kék is lehet.
2016. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hogy festett e vagy sem. A lényeg, hogy jól álljon.
2016. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Senki nem a hajszíned miatt fog jobban kedvelni :)


A szőke hajfestés nagyon roncsolja,szálkásítja,szárítja,töredezi a hajat! Nekem derékig érő hajamat szőkítés után lekellett vágatni :( Most növesztem le a szőke hajat.

2016. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem.

Ilyen lánynak 0 esélye lenne.

2016. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyik fiúnak bejön, a másiknak meg már attól is (jobb esetben) műnő leszel, ha másik, de természetes színűre festeted.


Mielőtt ilyen nagy változtatást csinálsz menj el egy paróka szalonba ahol felpróbálsz néhány szőke hajat, vagy kérd meg egy szőke barátnődet/rokonodat, hogy egy tükörben megnézd milyen lenne a bőrszínedhez. Lehet, soha többé nem szeretnél szőkét.


Plusz: nagyon nézd meg, kivel csináltatsz ilyesmit, mert van aki akkor is megcsinálja, ha tönkremegy tőle a hajad. Nehogy úgy járj mint valamelyik előző hozzászóló.

2016. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!