Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy vannak...

Jól gondolom hogy vannak olyanok a mai fiatalok között (rajtam kívül) akik úgy érzik hogy rossz korba születtek ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Jelen🙋‍♂️
2021. okt. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Én csak azt utálom,hogy ilyen rohanó világban élünk és én ahol tudom kihasználom az időt

Pl én nem rohanok postára,bankba, boltban,ha már a kütyük világát éljük,akkor haszáljuk is ki,én szó szerint mindent online intézek,pár kattintás és kész.


Igazából mivel ismerem a mostani helyeket, ízeket...

fura lenne másik korban élni.

Régen csak a jómódú családoknak volt jó a sorsa.

2021. okt. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évvel születtem volna hamarabb. Egyrészt tök jó lett volna a 80-as években tininek/fiatal felnőttnek lenni. Imádom az akkori zenét, a lazább lecsengő szocializmust, a net, rohanás nélküli világot.

Tán még lakásom is lenne. Sajna most nem sok esélyt látok rá. Egyedül, jó fizuval, de albiban pár 10ezret tudok eltenni, olykor, ha van nagyobb kiadás azt sem. Pedig szerencsésnek mondhatom magam 400+ nettóval, de sokra nem megyek vele, ha felét elviszi a lakhatás és számlák.

Szóval ja, egy 20 évvel hamarabb kellett volna lepottyanni.

2021. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Szívesebben születtem volna kb. 100-150 évvel ezelőtt.
2021. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a hatvanas években lettem volna fiatal felnőtt. Szilvási Lajos könyveiben olvasva nagyon klassz lehetett.
2021. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan nem vagyok már fiatal, de pontosan ezt érzem én is. Nekem túlbonyolított, szükségtelenül gyors és túlzottan erőszakos, ill. felületes ez a világ, amiben jelenleg élünk.
2021. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt érzem, és néha kiegészül azzal is, hogy pluszban még rossz országba is, bár tudom, hogy ennél lehetne sokkal rosszabb is.
2021. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem az egy dolog hogy a kormány egy nagy fos és ez egy ideig nem is fog változni de akkor is ez az egyik legjobb kor a technikai fejlődés olyan ütemben fejlődik ami eddig csak 500 év alatt tudott bekövetkezni nincs komolyabban fenyegető háború csak helyi konfliktusok idióta arab vezetők közt alapból az ember jól érzi magát. Az más kérdés hogy vannak olyanok akik paranoiásan félnek mindentől és ezen kattognak pl ezen a rihadt covidon és mindenhol maszkba bohóckodnak pedig már csak kevés helyen kell hordani pl néhány iskolában meg kórházakban de ők otthon is abba ülnek ezzel nevetségessé téve magukat szóval nem nem rossz kor az 1900 és 1960 közötti évek főleg Magyarországon tényleg rosszak voltak mert háborúk forradalmak elnyomás betegség (spanyol nátha)
2021. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 1 mr.Beanes házat tudnék elképzelni magamnak és olyan embereket, akik nem küldik ránk a TEKet ha kimondjuk hogy dagadt.
2021. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy egyszerűen az ellenkező vélemény miatt pontoztatok le (nem akarok oersze gyanusítgatni csak ez is egy opció)
2021. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!