Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nyilvánosba teszek ki fb...

Ha nyilvánosba teszek ki fb egy styrit, akkor látom személy szerint ki nézte meg?

Figyelt kérdés

Pl olyan személyre gondolok aki nem az ismerősöm fb-on. Kíváncsiságbol akarom meg csinálni. Látom azt az embert (név szerint, profil képet akár) aki rá nézett?

Előre is nagyon köszönöm!


2021. okt. 2. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Az "fb egy styrit" senki nem nézi. Kár vele az időt tölteni.Tegyél fel clitoris picture -t, na azt mindenki nézi.Kapod a like-okat rendesen.
2021. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú baszki el írt a telefonom pár szót és neked egyből bele kellett kötni. Inteligens egy ember vagy... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. okt. 2. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Arra a felső sávra gondolsz?


Én meg rákerestem google-ben hogy mi az a styrit.. xD

2021. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Kedves Kérdező ! Nem a telefonod írja a szöveget, hanem Te.Én csak reagáltam a kérdésedre, ami igen csekély értelemre utal.Egyébként mindig ellenőrizd le, hogy mit akarsz írni, különben továbbra is így fogsz járni !
2021. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Allitolag a nem ismerosok megtekinteset az Instaval ellentetben nem jelzi.
2021. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mutatja hogy személy szerint ki nézte meg?? 😱
2021. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!