Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne érdekeljen az...

Hogyan ne érdekeljen az emberek véleménye, sértegetések? Hogy védjem meg magam? 19F

Figyelt kérdés

Empatikus személyiségnek tartom magam, kedves, udvarias vagyok mindenkivel alapvetően, sosem vagyok bunkó, csak ha meg van rá az okom. Viszont az évek alatt volt pár alkalommal vitám személyekkel legyen ismerős, vagy egy ismeretlen a neten, bár szóban kiálltam magamért, de mégis magamra vettem amiket kaptam, pedig próbáltam a fülemen kiengedni de mintha "belém ivódna".. nem tudom miért van ez..

Hogy álljak ki magamért? Hogy támadjak vissza? Lesüllyedni nem akarok. Utóbbi időkben is többen támadtak verbálisan egyszerre, mert nem tisztelték a véleményem, ami egy dologról szólt, nem személyes stb én meg nem látom értelmét lesüllyedni, de rosszul esik..


2021. okt. 2. 22:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve a véleményem nem volt sértő bármire nézve, csak nekik nem tetszett..
2021. okt. 2. 22:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom jól, hogy igazam van és kiállok mellette.

Fontos, hogy nyugodt hangnembe végig. Felesleges felemelni a hangod ha tudod, hogy igazad van. Ha sértegetnek pedig nézd meg kik ők és te ki vagy?

A legtöbb ember szemét. Ha te vagy valaki, akkor érdemes a szemét szavára figyelni? Kit érdekel. Egyszerűen a senkik szavára figyelni időpocsékolás. Beszólt és? Hagy szóljon, hisz az csak hang és nem is igaz. Ne szórakozzunk már. xd A mi időnk sokkal hasznosabb arra, hogy ilyen hülyeségre pazaroljuk és magunkra vegyük. Te tudod, hogy ki vagy. Te tudod mi az igazság. Bárki bármit mond szard le mert a te véleményed az első. Most arra tudnám hasonlítani mint a középkorban a nemesek. Ha te nemes vagy egy paraszt ne ugasson. Persze minden parasztal kedvesnek kell lenni és jó szívűnek mert ugyan olyan emberek mint te. De nem mindegyik. A legtöbb iszákos semmire kellő paraszt. Te aki saját erődből lettél nemes az ilyenekre nem figyelhetsz. Felfele akarsz jutni akkor arra is tekints. Ami hasznos azt halgasd meg, ami nem érdekel az kuka. Soha senki miatt ne legyél ideges. ^^ Ez egy szemlélet mód amit akkor tudsz elérni ha magasabb szintűnek látod magad a töbségnél. És ezzel egyszerre megtudod tartani azt a kedves, udvarias viselkedésedet. A kettőt gyúrd össze és tökéletes lesz. Remélem érthetően leírtam :P.

2021. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez sokat segített :)
2021. okt. 2. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadért. Nem könnyű először, de sokkal jobb érzés, mintha megalázkodnál.
2021. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!