Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Messengeren miért a leg első...

Messengeren miért a leg első helyen szerepel egy olyan bizonyos személy, akivel nem vagyunk ismerősök és kB fel éve beszéltünk utolja ha nem több?

Figyelt kérdés
Másokkal tartom a kapcsolatot, de ők mind hátrébb vannak alltalaban. Ez a bizonyos személy ha elérhető az első hely szerepel. Ennek tudjátok az okát? Nem is vagyunk ismerősök, és a profiljára se szoktam rá menni.
2021. okt. 3. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan, 2is.Az egyik munka miatt írt rám, kb 3 mondatot váltottunk, a másik pedig megtalalta a személyim és amiatt beszéltünk.

Sokszor megjelennek elől, pedig 1-1,5 éve beszéltünk, és nem vagyunk ismerősök, semmi. Fura ez nekem is.

2021. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ők nézegetnek titeket? Vagy like-olgat? Nekem azt dobja be, akivel fél éve nem is beszélek, de állandóan nézegetem és rendszeresen like-ol azóta is, ha fotót osztok meg.
2021. okt. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 # ugyan erre gondoltam én is. De az a vicc az egészben én rá se nézek az adatlapjukra. Elég fura tényleg. Bármikor mikor még nyitom a leg első ez a személy.
2021. okt. 4. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
De likeolgatni szokott? Azt figyeli a FB, mert volt olyan ismerősöm, akit töröltem, de nem tiltottam le. Aztán kb. egy év múlva belike-olta egy posztomat és onnan kezdve rendszeresen bekerültek a megosztásai a hirfolyamomba. Pedig továbbra se vontam vissza a törlését.
2021. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem de írtam meg rá se szoktam nézni a profil rá
2021. okt. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!