Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai napotok?

Milyen volt a mai napotok?

Figyelt kérdés

#érzések, érzetek, gondolatok
2021. okt. 3. 18:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)


8-as, köszi a kérdésed, sajnos nem voltam túl aktív a mai napon, szerettem volna több mindent csinálni ma, de valamennyire azért haladtam a mai napra kitűzött feladatokkal is. Mindent összevetve nyugodt, békés napom volt ma. :)

2021. okt. 3. 20:11
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem voltam ma túl produktív, és sajnos kicsit halogatósra is sikeredett a délután. Ma amolyan "semmihez sincs kedvem" nap volt, de remélem a holnap jobb lesz, mert elég hosszúnak ígérkezik a hét :c
2021. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Baromi korán kipattantam szombathoz képes, fél hétkor már kávé, reggeli megvolt. Kis házimunka, örültem, hogy milyen fasza kis nap lesz, mennyi mindent megcsinálok így ma.

Erre dél körül bepunnyadtam, ilyen depi féle jött rám, netxlifezek egész délután, semmihez sincs kedvem, szédelgek kicsit, olyan semmi nem jó nap lett belőle.

2021. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kb. 3-as osztályzatú.
2021. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Anyukámnak volt a szülinapja, étteremben voltunk, itthon is ünnpeltünk. Tegnap meg kb alig voltam itthon, holnap meg témazárót kell írnom úgy, hogy nem igazán jött össze a tanulás a hétvégén. De hogy őszinte legyek nem bánom, mert jó kedvem volt/van, feldobódtam, csakhát megint gyorsan eltelt ez a 2 nap. A fene egye meg.
2021. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszát!
2021. okt. 3. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!