Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó reggelt, a mai napotok...

Jó reggelt, a mai napotok előreláthatóan jobb lesz, mint a tegnapi?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 07:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt rossz már a tegnap sem, igazából nem vagyok babonás viszont a 13.a az nem volt egy jó nap.

De remélem nem lesz rossz ez a mai nap, rajtam áll hogy mit hozok ki belőle.

2021. ápr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan jó nap lesz szerintem.
2021. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy jobb lesz.
2021. ápr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai napom jobb lesz, mivel tegnap egyszerűen csak szimplán nem éreztem jól magam, fájt a fejem, meg egyszerűen nem volt energiám semmihez, már attól kezdve, hogy tegnap felébredtem, nem voltam jól. A mai nap ilyen szempontból jobban indult, szóval csak jobb lehet, mint amilyen a tegnapi volt.
2021. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ma nem látom a főnököm és itthon vagyok, tehát ma szabad ember és nem rabszolga vagyok. Mindkettő a legjobb dolog.
2021. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mivel tegnap fojtott hangon azt sziszegtem a férjemnek, hogy ha még egyszer rámszól félhangosan a pénztárnál (kb 2 éve gyötör ezzel), hogy nem jó ahogy pakolok, tökönrúgom és püfölni kezdem egy csomag puha dologgal, így azt hiszem a mai csak jobbnak ígérkezhet.

Nagyon megkönnyebbültem utána :) de kicsit szégyellem, mert soha még csak gondolatban sem követtem el ilyesmit senkivel szemben sem.

2021. ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A mai napom nehéz.

Talán pont ezekben a percekben operálják a testvérem 1000 km-re tőlem egy nagyon komoly, életmentő szívműtéttel.

Remélem a nap végén elmondhatom, hogy ez a napom jobb volt mint a tegnapi!...más opcióra nem ismerek gondolni.

2021. ápr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ma lesz online oktatásom, és kevesebbszer szívhatok, mint tegnap. De azért meglátjuk. Lehet jobb lesz, csak nem valószínű.
2021. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Remélem minden a lefehető legjobban alakul a testvérddel.
2021. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A mai napon jobban szorongok mint tegnap, úgy érzem képtelen vagyok és leszek a munkám elvégzésére, és a mai nappal egyre biztosabb vagyok abban, hogy engem h.ülyének tartanak.
2021. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!