Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik srácot ítéled el jobban?

Melyik srácot ítéled el jobban?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Aki börtönben van halálos gázolásért
Aki drogozik évek óta
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Megosztó leszek, de én egyiket sem, ugyanis azt nem írtad hogy vétlen gázolásért, vagy ittasan stb, azt elítélem...

Én is füveztem egy időszakban, de rájöttem hogy fogyasztóként csak viszi a pénzt, és termesztőknek kedvező csak, annak pénze is van belőle, és két szüret között is annyit füstöl amennyit akar, mert eladásból befolyik annyi hogy nem az számít.

Egy tanult, rendezett családból való sosem fogja ezeket a dolgokat megérteni, nem tudni hogy valaki miért drogozik, nekem bőven elég volt a marihuána elsőre, és sokadszorra is úgy éreztem magamat hogy atya isten, létezik ilyen érzés? Egy szívás, és másodpercek alatt csak magadra és a nyugodtságra gondol az ember, úgy hogy egyébként magánál van, és tudja mit csinál. Az ital elbújhat mellette....

2021. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1, Látom neked se volt még marijuana-pszichózisod. (Nekem igen.) Történelmi okai vannak annak, hogy az alkohol teszi tönkre az embereket, de azért ne fetisizáljuk... Látogassunk el a Sziklás-hegységbe is!
2021. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

A halálos gázolás direkt volt?

Börtönbe kerülhet úgy is,ha nem.

Ő inkább közveszélyes szerintem,egy kicsit elítélem mert na...

Mégis csak el kéne dönteni,hogy hogyan ülünk autóba.

De sajnálom picit,mert mégis fel kell dolgoznia hogy gondatlanságból elkövetett gyilkosságért ül...

A drogosok pusztuljanak. Kutyának nem kell az az életstílus,amit folytatnak.

Tehát menjenek egy lakatlan szigetre,és trippeljenek.

Ami senkit nem érdekel,azt nem kell erőltetni,nem kötelező látnunk őket.

Tehát maradjanak távol,építsenek egy narkógyárat és finanszírozzák ők maguk saját zsebből.

2021. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a részleteket.


Lehet úgy is halálos gázolás, hogy eléd lépnek úgy, hogy már a legjobb sofőr sem tudna megállni. Emlékszem, ismerősömmel jöttünk haza, ő vezetett, és a sötétből hirtelen elénk ugrott egy gyalogos sötét ruhában, átfutva az út túloldalára. Satuzni kellett, nem sokon múlt, pedig mi szabályszerűen közlekedtünk.


A drog sem mindegy, hogy mi, és milyen gyakorisággal. Más az, ha valaki havonta egyszer elszív egy füves cigit, meg más az, ha kemény drogos, és a családján élősködik, esetleg még agresszív is mellé.

2021. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De jó is lenne egy lakatlan szigetre odamenni, és füvet termeszteni, aztán egész nap szívni. Mondjuk kaját is kéne termeszteni, de pl nekem semmi más nem kéne. Azért jó nagy sziget kéne, mert vagyunk páran :D
2021. okt. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy én a gázolóst ítélem el, hiszen ő másnak okozott bajt.

Aki drogozik az önmagát mérgezi. Ezért pedig nem járhat semmilyen büntetés.

2021. okt. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A drogos másoknak is visz/árul általában.

Bár azokért nem kár,úgyis max 0.01%-uk megy el elvonóra...

De másokat is rászoktat,próbáld ki jó cucc,ad használati utasítást is...

Árat is mond...

Tehát igen...

Ha valaki ki is próbálja,nem szokna rá ha nem lenne honnan többet beszerezni.

2021. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!