Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cukrász szakmát érdemes...

Cukrász szakmát érdemes kitanulni a mai világban?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Őszintén szólva nem tudom milyen szakmával lehet Magyarországon elég jól keresni. Politikusokon és az ügyes vállalkozókon kívül nem hiszem, hogy bárkinek annyira jól menne. Ez alatt azt értem, hogy legalább 1millió fölött keres, de itt örül az ember ha 250-et kap. Én elég nagy pácban vagyok most, fogalmam sincs, hogy mi legyek. Az egyetem szörnyű volt, úgyhogy ott hagytam, aztán elvégeztem egy grafikus képzést, de ott se tanítottak valami sokat, de legalább van egy papírom, viszont eléggé ki is ábrándultam belőle, hiába van hozzá tehetségem. Az elmúlt időszakban gondolkoztam rajta, hogy összegyűjtök egy kis pénzt és elkezdek cukrásznak tanulni. Túl sok reményt nem fűzök a magyar iskolákhoz, úgyhogy azt csak a papírért fogom megcsinálni, minden más tudást külföldről fogok összeszedni (mint eddig is). El tudom képzelni magam a szakmában, viszont én mindenféleképpen étteremben, cukrászdában vagy szállodába szeretnék elhelyezkedni és profi szinten csinálni. Szóval szerintem érdemes elkezdeni, eléggé keresett szakma egyébként. Ha meg megmarad hobbinak az is jó, ezzel is több lettél legalább.
2021. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes.

Hiányszakma.

2021. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindenből lehet kiemelkedően teljesíteni,sportot csinálni.

Van lehetőséged vele bőven,és ha szereted miért ne.

2021. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Keresett. Vállalkozó is lehetsz vele. Meg felertekelodnek majd a kézzel végzett munkák. Túl sok a diplomás /nonprofit/ fiatal. Egyre nagyobb szükség lesz olyan emberekre akik a kézzel végezhető munkákat hajlandóak csinálni. Amiből hiány van az érték.
2021. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%

de itt örül az ember ha 250-et kap


Ennyit hol kap?Ha csak nem 30 éve van a szakmában,akkor biztos hogy nem..

2021. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!