Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért nézitek levegőn...

Fiúk! Ti miért nézitek levegőnek azt a lányt aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Vagy ez most hogy van?

Van egy fiú aki 2 éve jár az osztályomba, és 1 hónapja szeptemberben elkezdett valamit mutatni felém ( egyik órán mellém ült, sokszor veszem észre hogy hasonló a tartásunk mintha utánozna, és mindig köszönt amikor a terembe értem valamikor lehívott a büfébe is) aztán ugye van egy fiú barátja és ő megkérdezte tőlem hogy nekem bejön e xy(vagyis az a fiú) bár azt mondtam hogy nekem nem az esetem ami végülis igaz is(de valahogy mégis vonzódok hozzá) és itt jön az a rész amit nem értek, szóval azóta már mintha kerülne engem és levegőnek néz le se szar inkabb csak ilyen bunkó velem... Viszont utána pár hét múlva egy csaj érdeklődött iránta és már együtt is vannak, gondolom összejött inkább azzal a csajjal mert ő "könnyűesetnek" számít amiért engem nem kaphatott meg? De mégis úgy érzem hogy az a csaj egyáltalán nem érdekli őt...

Furák a fiúk:D


2021. okt. 4. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Neked nem tetszik ez a srác, csak az egód nem hagyja annyiban a dolgot. Az zavar, hogy nemet mondtál, egy másik lány meg azonnal lecsapott rá, és ez elbizonytalanított a döntésedben.

Engedd ezt el.

2021. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, direkt.
2021. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem fura, csak felenk volt, ezert megkerte kozeli ismerosodtol, hogy van-e nalad eselyed.

De sajnos elbuktad a lehetoseget.

2021. okt. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igy max, ujra megkered az ismerosodtol, vagy odamesz szemelyesen.
2021. okt. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Akit csak félig hasznosra nyomtam az nem direkt volt szóval azért bocsánat! És köszönöm mindenkitől a válaszokat!
2021. okt. 5. 22:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!