Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért nézitek levegőn...

Fiúk! Ti miért nézitek levegőnek azt a lányt aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Vagy ez most hogy van?

Van egy fiú aki 2 éve jár az osztályomba, és 1 hónapja szeptemberben elkezdett valamit mutatni felém ( egyik órán mellém ült, sokszor veszem észre hogy hasonló a tartásunk mintha utánozna, és mindig köszönt amikor a terembe értem valamikor lehívott a büfébe is) aztán ugye van egy fiú barátja és ő megkérdezte tőlem hogy nekem bejön e xy(vagyis az a fiú) bár azt mondtam hogy nekem nem az esetem ami végülis igaz is(de valahogy mégis vonzódok hozzá) és itt jön az a rész amit nem értek, szóval azóta már mintha kerülne engem és levegőnek néz le se szar inkabb csak ilyen bunkó velem... Viszont utána pár hét múlva egy csaj érdeklődött iránta és már együtt is vannak, gondolom összejött inkább azzal a csajjal mert ő "könnyűesetnek" számít amiért engem nem kaphatott meg? De mégis úgy érzem hogy az a csaj egyáltalán nem érdekli őt...

Furák a fiúk:D


2021. okt. 4. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

A férfiak máshogy képzelik el a szerelmet mint a lányok cica.

A lányok beleásnak mélyen érzelemben a fiúk meg nem igazán. A képükben az el hogy a lánnyal aki tetszik azt megkell szeretni de duggaszolni is különben nincs vonzalom. A lányok járnak rózsaszín felhőben. Ez ilyen. 😊

2021. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem furák, csak ezt nem érted.

A srác nem mert jobban lépni feléd. A barátja ugymond rá kérdezett, hogy van-e nálad esélye, te rá vágtál egy nemet. Majd csodálkozol, hogy kissé összetört és próbált kerülni??

2021. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Azért csaknem mindegyikxDd vannak buta emberek (nem csak fiúk), de ezért vigyázz velük, mert az a srác is normálisnak tűnt gondolom. Egy csomó olyan srácot ismerek, aki kb egy "rózsaszín felhő" gép. Meg kell ismerni őket 🤷🏼
2021. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

"azt mondtam hogy nekem nem az esetem" azt csak itt írod, hogy vonzódsz hozzá - nem értem : miért vagy meglepődve.

A viselkedése érthető.

2021. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát tetszett, de azt mondtad nem, amit nyilván a barátja visszamondott. Hülye lett volna még ezek után teperni. Persze gyerekes hogy a barátja kérdezte meg, de még fiatalok vagytok.


Ha nem akartad volna elárulni neki hogy bejön a fiú, mondhattad volna pl. ezekből valamelyiket:


- Erre nem válaszolok

- Miért te kérdezed?

- Majd ezt vele megbeszélem

- Aranyos/kedves

- Lehet

- Nem tudom még

- Korai még, nem ismerjük eléggé egymást


Ebből a legjobb az, hogy ezt vele szeretnéd megbeszélni. Na majd a jövőben.

2021. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tudom itt hibáztam de úgy mondván jobb is így mert nem tudnám magam vele elképzelni úgy együtt... És persze értem én nem vagyok ilyen hülye csak vártam visszajelzéseket hogy jól gondolom-e

Köszönöm az eddigieket!

2021. okt. 4. 18:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem akartam neki hazudni szóval jobb mint hogy azt mondtam volna hogy tetszik nekem meg minden(miközben már én se tudom:')) mert kétes helyzetbe vagyok de jobban hajlok a nem felé... Remélem azért értitek.
2021. okt. 4. 18:20
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze nem várhatom el tőle hogy ezek után is folyton utánam fusson, és most így bele gondolva sokkal jobb így hogy már van barátnője:D (ha valakit érdekelne mindketten 8.osok vagyunk)
2021. okt. 4. 18:24
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy ezt a kérdést pár válaszoló tényleg kielemezte


Engedd el. Gimiben is lesz esélyed pasik miatt gyötrődni. Szinte el sem kerülheted😓

2021. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hat nemet mondtal 🤔🤷‍♂️ keresett mast.
2021. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!