Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek drogozik?

Szerintetek drogozik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik a baratnomnek, állítólag drogozik, de ezt nem tudjuk 100%ra, szerintetek? Én minimilásan ismerem ezt a fiút, ahogy a baratnom is, de megprobálom leírni hogy mitt vettem észre a fiún, tehát nagyon visszahuzodo, magának való, félénk,kicsit furább a hangja mint az átlagnak, olyan rekedtes, visszont normális, kedves, aranyos gyerek, illetve tiszteletudo, általában mindig feketébe van, depressziósnak tűnik, ami amúgy 100% mert tuti hogy depressziós a fiú, de tényleg nagyon nagyon visszahuzodo, érzékeny, igazából még viccelni se lehet vele annyira, sőt semmennyire, és így aszem ennyit tudunk róla..
2021. okt. 4. 17:42
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ettől független nem biztos hogy drogos, lehet hogy csak ilyen a természete. Én is pl elég visszahúzódó vagyok sok emberrel szembe(meg is van az okom) lehet hogy ő is csak nehezen barátkozik vagy esetleg nehezen ismerkedik nem biztos hogy azért mert drogos
2021. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ebbol nem derul ki, hogy drogozik-e. Eselyesnek tartom, h inkabb vmi nyugtato, kedelyjavito v. antidepresszans mukodik nala (feltetelezem, talan orvosi felugyelettel), ha mar depresszios.
2021. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a leírás 100%-ban illik rám, az is lehet rólam szól. Nekem ilyen a természetem, nagyon visszahúzódó érzékeny típus vagyok, nehezen alakítok ki barátságokat, a vicceket nem igazán szeretem és feketébe járok, amúgy pedig kedves vagyok az emberekkel, de nem drogozom. Lehet a srác is egyszerűen hozzám hasonló személyiség. De, hogy drogozik vagy sem, ebből tényleg nem derül ki.
2021. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem derül ki, nem valószínű, de benne van a pakliban. Az én osztálytársam is ilyen volt, eleinte nagyon extrovertált, életvidám ember volt, miután rászokott ezekere a dolgokra utána semmi más nem érdekelte, nem is beszélt senkivel nagyon. Lehúzott egy csomó embert és szívott, ennyi volt utána kb az élete.
2021. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát olyan emberektol halottuk,akik 95%-ba igazat mondanak..
2021. okt. 4. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem drogos, max pletkya, mert depressziosnak latszik.
2021. okt. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pletyka mindig van, es lesz is.

Nem azokbol kell kideriteni...

2021. okt. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De azis lehet, hogy rajottek az emberek, hogy drogozik, pletykalnak minden szarrol, és mar az onbizalmat is rombolta...
2021. okt. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!