Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most szerintete k tényleg ki...

Most szerintete k tényleg ki nyitnak a középsulik is április 19-én?

Figyelt kérdés
miért lesz jobb ha be van oltva 2,5 millió idős ember? így én nem kapom el a vírust a suliban? vagy mégis mi az elképzelés? 2 héttel érettségi előtt már mi értelme mennem?

2021. márc. 27. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki fognak nyitni, egyre nagyobb esély van rá, de titkon remélem, hogy nem. Erre a maradék 2 hónapra szerintem felesleges, ennyi idő alatt nem tanítják meg amit digitális oktatás alatt nem sikerült, és annak semmi értelme, hogy most minden tanár 10 dolgozatot fog iratni velünk, mert hogy most jajj nem tudunk csalni, mert nekünk ez van beígérve :D nagyon segítőkészek tényleg a helyzetre való tekintettel:)))
2021. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát de ha kinyitnak mi ugyanúgy fertőzhetünk nem? :D
2021. márc. 29. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, de ugye egy

A tanárokat beoltják nagyrészt

Kettő

A gyereket nem kapják el olyan könnyen a vírust (bár a mutációiról nem tudok)


De amúgy ma hallottam a rádióban hogy gondolkoznak még az újranyitáson

2021. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, hat igen elegge beszelik hogy a fiatalokra veszelyes
2021. ápr. 3. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
azt azért ne felejtsük el, hogy az van hangsúlyozva, hogy a tanárokat, ovónéniket oltják...önkéntesen, lehet erre jelentkezni (szóval lesz aki nem adja be) de...ez még nem old meg semmit, és nem jogosít arra, hogy a középsulisok is menjenek...hiszen, akár csak én, egy nagyon túlzsúfolt tömegközlekedési formát használok, ahol nem csak beoltott tanárok, és idősek tartózkodnak. ugyanugy el tudom kapni a vírust, és terjeszteni másokra is. szóval...ha ez lenne a megoldás....
2021. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!