Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tegnapi facebook leállásból...

A tegnapi facebook leállásból tanulva hány embernek fogod elkérni a telefonszámát,egyéb más elérhetőségét?

Figyelt kérdés
Olyan ismerőseidét,akikhez csak facebook elérhetőséged volt.

#telefonszám #facebook leállás
2021. okt. 5. 05:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan ismerősöm. Akik számítanak mindenkinek tudom a számáz. Nem online kapcsolatokat tartok fent. De,hogy a kérdésedre is válaszoljak egy ismerősöm számát se kérném el.
2021. okt. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%

Pár órára állt le,volt már ilyen

Mindenki aki parázik lenyugodthatna már


a face öregeknek való,és mi már a tiktokon vagyunk...ahhoz képest ez a 2346493937 kérdés itt a gykn és mindenki itt pánikol


Egyik ember számát sem kérném el

Aki fontos azt felhívom.

2021. okt. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Nulla. Osztalytarsakkal naponta talalkozok, suli utan pedig mindenki masfele. Padtarsamtol pont szabadulnek, mert idegesitoen onsajnaltato lett, radasul mindenfele betegseget kitalal maganak (gond az, hogy egyik szava es tette uti a masikat, olykor naponta valtoztatja), de vele sajna pont megvan neki a telo szamom, nekem is az ove. Masik osztalytarsnak tanulmanyok okan nemreg lett meg a mail cime - ha folytatjuk a segitest egymasnak, es megint nem lenne face.


Baratnomnek email es telo is megvan, lenyegtelen, hogy van vagy nincs facebook. Anyam 2 hete torolte magat, emailen kommunikalunk - ritkan, de mindegy. Tobbi rokonnal nem tartom a kapcsolatot. A szinte pot anyammal evek ota nem talalkoztam, az iskolaban dolgozott, ahova jartam altalanosba. Ha kellene a szama, face nelkul is fent van a neten, tudnek vele beszelni vagy emailt kuldeni. Aki pedig a mentorom volt gyakorlat alatt, a keruletben dolgozik, neha osszefutunk az utcan es kellemesen elbeszelgetunk, de mert ott toltottem a kozossegi munkamat, mindenkinek a szama megvan. 2 volt osztalytrsam az ismerosom, de nem beszelunk, mara csak diszek, igy az o elerhetoseguk nem lenyegtelen, osztalytalalkozo pedig nem ugy tunik, hogy valaha is lesz. A tanarokkal pedig lehet kretan keresztul kommunikalni - rosszabbik esetben, de ott nem valoszinu, hogy hamar valaszolnanak, a face gyorsabb ilyen szempontbol.

2021. okt. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Senkiét sem. Miért? Leállt a Facebook? Micsoda dráma.
2021. okt. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
De azért figyelitek, 5 híroldal is jajveszékelt, hogy leállt pár órára. Ebből is látszik, hogy leáll egy tetves website, és a fél világ beszarik. Megváltozott ez a civilizáció, de nem jó irányba.
2021. okt. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Senkiét, mert

1. nem tartom szinte senkivel a kapcsolatot, csak ha nagyon muszáj

2. ne egy cégtől függjön már az életem könyörgöm. :D 1 haverom van, snapen beszéltünk, de Redditen is bőven elvoltam, ha meg az se lenne, ott a házimunka. Meg sem éreztem ezt az egészet kb.

2021. okt. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Én észre sem vettem ezt a leállást.

Este a redditen olvastam,hogy leallt minden. Aki számit annak tudom a telefonszámát.

2021. okt. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Egynek sem. Aki fontos, annak idáig is tudtam a számát, aki meg nem fontos, azét meg miért kérjem el?
2021. okt. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Senkiét.

Akinek semmi más elérhetőségét nem tudom azt azért nem, mert nem kapnék szívrohamot, ha nem tudnám vele újra felvenni a kapcsolatot.

2021. okt. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Anyumét. Csak miatta aggódtam hogy visszaáll-e a face.
2021. okt. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!