Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23/F vagyok, de már annyi...

23/F vagyok, de már annyi mindent próbáltam ki,éltem át, tapasztaltam és tanultam meg, hogy nem találom a boldogságot és az életcélomat, napról napra csak egyre rosszabbul érzem magam, mit tegyek szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Azon kívül amit fent írtam, még azt is érzem, hogy a mindig mosolygós és életvidám srác kezd eltűnni belőlem és ez borzasztóan rossz érzés:(


Nagyon rossz gyerek voltam (eleven) és már negyedikes korom óta olyan felfogásban élem az életem, hogy minden percét élvezni fogom és egészen eddig ezt így is tettem.

-sportoltam gyerekkorom óta és voltam válogatott is (nem foci)

-laktam budapesten és vidéken is

-14 évesen az első nagy szerelmemmel összejöttem és volt azóta 2 hosszú, 4 alkalmi és egy sex kapcsolatom

-voltam nyaralni meseszép helyeken és európa legszebb hegyein telente snowboardoztam

-18 éves koromra már volt jogsim és autóm is

-volt egy kocka korszakom is amikor wow függő voltam, meg mindig a legújabb telefonom, xbox-om, ps-em volt és gépemet is gyakram újítottam

-rengeteget tanulok/tanultam, mert érdekel sok minden, így nem nagyon nyűgöz le a világunk se, mert sok mindenről tudom, hogy hogyan működik, miért történik valami stb..

-éltem át rossz dolgokat is, van kettő krónikus betegségem, feküdtem már két hetet is kórházban, gyerekként volt pár év amikor ételre is alig volt pénzünk, szüleim elváltak, vesztettem el családtagomat és barátomat is már

-jelenleg párommal lakok, dolgozok és msc-t csinálok


Szóval már nem igen tud olyan dolog jönni, ami újdonság lenne és a legrosszabb, hogy hiába csinálom azt amit szeretek, akkor is dolgoznom kell, szóval szabadidőm sincs már annyi, na meg pénzem is olyan dolgokra amiket régen csináltam csak 5-7 év múlva lesz, de akkor se mindenre. Házasság gondolota se hoz lázba, én szívesebben nyaralnék azon a pénzen inkább, gyereket pedig 30 után szeretnék csak, akkor is lehet örökbefogadás útján.

Az sem segít sajnos a helyzetemen, hogy elég realista vagyok, szóval nem hiszek semmiben és nem őrzök hagyományokat se, szóval nem tudok ilyen dolgokba se ""menekülni"".

Hobbim a szakmám, amit szeretek is, de csak a hobbimnak nem tudok élni, nem ad annyi örömet.


Nem szeretném tovább ragozni, szerintem a lényeg érződik belőle, de ha valaki kérdezne, annak szívesen válaszolok. Köszönöm előre is annak aki elolvasta egyáltalán idáig, aki pedig válaszol, annak nagyon hálás vagyok és sokat jelent.



2021. okt. 7. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
A bőség zavara, erre mondják, hogy irigylem a problémádat.
2021. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem először mondd el ezt a párodnak is, és próbáljátok együtt megoldani.

Másodszor pedig belekukkanthatnál a könyvek világába, ha már minden mást meguntál. Ajánlhatok is párat, ha érdekel.

Szereted az állatokat? Én a helyedben biztosan ellátogatnék egy állatmenhelyre, vagy jótékonykodnék. :)

2021. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Hát csak régen volt ez, jelenleg épp az a problémám, hogy a sok jó után most már egyedül kellene elérnem valamit, de mindent "elértem" már ami egy embernek a célja, mert már annyi mindent kipróbáltam, annyi helyen voltam stb... Hiába van keresett szakmám, a régi életszínvonalam lehetetlen lesz elérnem és kipróbálni is már alig tudok pár jó új dolgot.


#2

Nem szeretném vele megijeszteni a párom, már nekem is elég rémisztő, hogy egy mindig boldog srácból egy szomorkodó valami leszek:/

Tanulni szeretek könyvekből, de egy jó regényt már régen olvastam:D szóval szívesen meghallgatnék pár ajánlást.

Imádom az állatokat, főleg a papagájokat, később tervezünk is párommal venni egy kakadut, jelenleg hullámosaink és nimfáink vannak otthon. Helyi menhelynek már segítettem ezt azt, bár már évek óta nem voltam, de mindenképp kilátogatok:)

Köszönöm a tanácsokat!

2021. okt. 7. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok, én még mindig ugyanezt érzem, pedig egy csomó mindent kipróbáltam, majdnem úgy mint te.


Éltem külföldön stb.


Most az tervezem hogy nyárra "rendesen" kibulizom magam (ezt sose csináltam még) fesztiválok, hétközben is 1-2 buli, szórakozás, programok stb.


Hátha segít.


Mondanám hogy csináld te is ezt, de ott a párod... :D

2021. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiégtél. Adj időt magadnak!
2021. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szimpatikus vagy, szerintem kevés ember, és még kevesebb srác rendelkezik olyan szintű értelmi,- és érzelmi fejlettséggel, mint te.


Írtad, a barátnődnek nem szeretnéd mindezt elmondani. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valaki családból vagy barátok közül, aki tud ezekről a dolgokról?


Ha nincs, és igényelnéd, szívesen beszélgetnék veled. Én külföldön élek most, tehát nem fenyeget az a veszély, hogy visszaélek a bizalmaddal.


De megfogtak a szavaid, s szerintem tanulhatnánk egyetvs mást egymástól.


29f

2021. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem szeretném vele megijeszteni a párom"


De hát azért a párod, hogy vele megoszthasd a jó és rossz dolgokat is. Tudod, "jóban-rosszban". 😊

2021. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!