Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy egy bizonyos...

Normális hogy egy bizonyos zenét ha meghallok, bármi van, akkor is elkezdek sírni mert olyan érzést vált ki belőlem?

Figyelt kérdés
Leírhatatlanul gyönyörű zene és egyszerre szomorú illetve boldog emlékeket idéz fel. Pedig régen nem is ismertem. De ha meghallom bármikor képes vagyok sírni, olyan nagy hatással van rám a dallama.

2021. okt. 7. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Valószínűleg hiperérzékeny vagy, de ez normális.


Egyébként még az opera hőskorában egy egy újító zseninél a közönség egy része még volt hogy hisztériás rohamot is kapott.

2021. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok:)
2021. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk sírni nem mindig normális. Ugyanakkor nem az a művészet célja hogy maga az alkotás egy bizonyos érzelmet kiváltson a közönségből? Na ugye. Vannak zenék, filmek, képek stb. amelyek felvidítják az embert és vannak amelyek más érzelmet hivatottak felszínre hozni. És persze sok ilyen műhöz személyes emlékek is kötik az embert.
2021. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is könnybe lábad a szemem, mikor meghallom mik mennek manapság a rádiókban.
2021. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is van ilyen zene, nem sírok, de nagyon elérzékenyít. Azt szabad megtudni, hogy neked melyik ez? Engem érdekelne.
2021. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem van az az 1 szám amire mindig kiengedem magambol a szart a fájdalmat es sírok rajta kb fel v egy orat is, persze többször meghallgatom.

Nighcore - Anthem of Lonely

Hónapról hónapra eloveszem es könnyítek magamamon vele.

2021. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Melyik zenéről van szó?
2021. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Igen, normális, nálam ez a Desperado 1-1 számánál van így.
2021. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Most az első miért lett lepontozva, a hiperérzékenység elég általános, én is az vagyok, elég érzékeny vagyok egyes jelenetekre, és mások hangulatára.

Ez nem negatív jelzés.

2021. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

https://www.youtube.com/watch?v=VtKDPNxPfCw

Nálam ez indítja be a vízcsapot, így külföldről hallgatva.

2021. okt. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!