Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hideg vagy meleg vízzel...

Hideg vagy meleg vízzel zuhanyzol?🚿

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 20:07
A kérdező szavazást indított:
Hideg🔵
Meleg🔴
62 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Számos jó dolgot mondanak a hideg zuhanyról de egyszerűen fáj a mellkasom utána meg ilyesmi.... Nem fogom csinalni a hidegzuhanyt...
2021. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Langyossal.
2021. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nyáron langyossal, télen meleggel. Hideggel soha. Amúgy is jobban szeretem a kádban fürdést, ha hűvös már az idő, de sajnos pár hónapja olyan albérletben lakom, ahol csak egy kicsi zuhanytálca van (így érthetően nincs fűtés sem), úgyhogy számomra rémálom a zuhanyozás. Egyszerűen alig tudom rávenni magam, szégyen, de sokszor inkább egy nagyobb lavórban mosakszom meg. (Több, mint 40 évig kádas fürdőszobás lakásokban éltem.)
2021. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Melegben tusolok, a végén csak a lábamra engedek hideg vizet.
2021. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron langyossal és van, hogy a végén lezuhanyzok hideggel, az év többi részében meleggel.
2021. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Langyossal. A túl melegtől kiütéses lesek, mint a kisgyerekek.
2021. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem langyos, de eddig egy lány sem jött be mellém, mert nagyon hidegnek tartották. Olyankor melegebbre állítottuk, de azt meg én nem bírom sokáig. Kifejezetten hideg vízben nem szeretek zuhanyozni, viszont szoktam úszni télen is természetes vizekben. Amikor már jeges, akkor csak 2-3 percet.
2021. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron mindig csutra tolva a hideget, télen először meleggel, majd utolsó 1 percben hideg.
2021. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mindig hideg vízben zuhanyzom/fürdök.
2021. okt. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindig hideggel fejezem be.szeptemberig a kerti kútnál zuhanyoztam
2021. okt. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!