Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a tervetek hétvégére?🏖️

Mi a tervetek hétvégére?🏖️

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 18:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én bringázni megyek erdőbe, előtte jól befalom az édesburgonyát, amit ma vettem és nemsokára megy a sütőbe. Chedarral, fűszeresen. :) Kell valami kaja még, így tekerés után boltba megyek, főzök. Este teló, tv vagy újra kimegyek csak úgy lófrálni. Vasárnap takarítok, majd újra bicó, mert jövő héten megint egész nap gép előtt leszek, kell a mozgás és a távolba nézés.
2021. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Szombat: mosás, takarítás, ablakpucolás, gyerekkel tanulás este mozi.

Vasárnap: istentisztelet, ásványbörze és ami lemaradt szombatról.

2021. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szombat délelőtt főzök, délután koncertre megyek (játszom a zenekarommal), este kerti sütögetés barátokkal, vasárnap dolgozom.
2021. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ünneplés.
2021. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Színház.
2021. okt. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ma jön anyósom, szóval megyek magyar boltba, aztán búcsúba. Talán shoppingolok is, kellene pár klassz kiegészítő.

(Nem, nem maradok itthon mert csak útban vagyok, ilyenkor én nem létezek. Múlt héten is volt apéro, akkor is ugyanez játszódott le, most Meg ülöm végig csendben)

2021. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Csütörtök 6-18 meló (túlóra)

Péntek 6-20 meló

Szombat 6-18 meló

Vasárnap 6-16 meló aztán elmegyek egy polcért

Hétfő 6-14 meló

2021. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!