Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amennyiben tudod,hogy összefut...

Amennyiben tudod,hogy összefutsz egy nő ellenségeddel kitennél magadért? Mármint külsőleg

Figyelt kérdés
Van egy nő akit ismerek mert rányomult a férjemre. A párom elhajtotta szerencsére, de a nőnek azóta sok-sok férfi szeretője volt a saját párja mellett. Tönkretett más családokat, hálistennek az enyémet nem sikerült neki. Sajnos nem tudom miért de én féltékeny vagyok erre a lányra, egy évvel fiatalabb csak egyébként. Jól néz ki, vékony is bár szerintem csinosabb vagyok testalkat szempontjából. Azonban úgy érzem arcra különlegesebb. Illetve kicsit zavar,hogy világi nagy R*bi de mégis kell a férfiaknak és senkit nem érdekel,hogy van férje stb. Rég nem láttam személyesen de most láttam,hogy jelentkezett egy sport órára ahová én is járok. Szeretném ha most ő lenne irigy rám. Mit tegyek ,hogy nézzek ki amivel elérhetem azt, egy másik nőnél,hogy kicsit irigykedjen? Egyébként beszéltem már a párommal erről az érzésemről,hogy féltékeny vagyok a lány külsejére de szerinte semmi okom rá mert egyáltalán nem néz ki jól,ha jól nézne ki akkor ő is viszonozhatta volna a csaj érdeklődését és amúgy is, gondolkozzak már milyen szégyentelen életet is él.. ilyenre vagyok féltékeny? Szóval elméletileg nincs okom rá irigykedni de mégis irigykedem a külsejére. Kicsit le akarom nyűgözni mert tudom,hogy nézni fog..

2021. okt. 9. 23:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok pozitív dolgokat mondani róla. 25 éves, egy postán dolgozik ügyintézőként és kb 8 éve él kapcsolatban ebből egy éve házas. A házasság kötés napján is elment reggel a szeretőjéhez egy gyors menetre. A 8 év alatt folyamatosan csalta a férjét de a pasi mindig neki hitt. Az apja utálja, a tesói szégyenlik. Jól ismerjük a családját, mindent tudok róla ha akarok ha nem. Nem étkezik egészségesen, dohányzik és soha nem sportolt. Én is meglepődtem ,hogy elkezdett járni erre a csoportos sport órára. Nem kiemelkedő semmiben,csak külsőleg de azt is szimplán a genetikának köszönheti. A bőre nagyon szoláriumos, de szép egészséges hosszú szőke haja van. Egy érettségije van, nem olvas könyveket és gyűlöli a kutyákat. Évek óta hazugságban él. Így,hogy leírtam magam sem értem mit irigylek tőle. Azért tudok ennyit róla mert az anyja egy ideig nekem dolgozott és mivel nyilvánossá tettem a férjemre mozuldulását anyuka eszméletlenül szégyelte magát és szépen kitálalt a lányáról.
2021. okt. 10. 20:37
 12/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egyre gázabb, hogy mennyire el vagy foglalva vele és mindent megítélsz rajta és folyamatosan csámcsogsz.

És akkor mi van, ha nem szereti a kutyákat vagy nem olvas könyvet?

Nem is ismered személyesen, ha jól értem, tehát csak a pletykákra vagy ráfixálódva.

Neked teljesen mindegy, csak folyamatosan próbálod önigazolni magadat, hogy az ő hibáit emeled ki, de nem veszed észre közben a sajátodat.

Ez már konkrétan megszállottság, ami nem egészséges és észre se veszed, hogy mennyire problémás ez a viselkedés, pedig már a párod is szóvá tette, hogy ez rajtad kívül senkit nem érdekel és lépjetek már túl rajta.

2021. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%
Hát ez tényleg egy primitív krva. Rohadt gáz, főleg hogy az esküvője napján is képes volt félrekrni. A férje meg egy balfsz.
2021. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%

12!


”Ne haragudj, de egyre gázabb, hogy mennyire el vagy foglalva vele”


Mitől? Nem olvastad, hogy rámozdult a férjére?


”És akkor mi van, ha nem szereti a kutyákat”


Az, hogy egy primitív szar ember?


”Nem is ismered személyesen, ha jól értem, tehát csak a pletykákra vagy ráfixálódva.”


A csaj anyja is mesélt neki róla, te szerencsétlen. Amúgy meg kit érdekel, hogy nem ismeri? Rámozdult a férjére, te retardált.


”Neked teljesen mindegy, csak folyamatosan próbálod önigazolni magadat, hogy az ő hibáit emeled ki, de nem veszed észre közben a sajátodat.


Ez már konkrétan megszállottság, ami nem egészséges és észre se veszed, hogy mennyire problémás ez a viselkedés,”


Miért, mi az övé, te nyomorult? A rbanc viselkedésén miért nem vagy ki akadva, te féreg?

2021. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

#14

Azta, vegyél be egy xanaxot. 😀

Van baj a toronyban, csak nem megcsaltak?

2021. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%

15!


Neked kéne, te vagy itt a nem normális bűnpártoló.

Aki normálisan gondolkodik, azt megcsalták te agyhalott?

2021. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ne bántsátok egymást,elfogadom mindenki véleményét a témával kapcsolatban. Lehet,hogy tényleg megszállott vagyok. Viszont ez valószínűleg amiatt van,hogy az igazságérzetemet nem hagyja nyugodni,hogy aki ennyire átgázol mások érzelmein miért érdemel egy normális férjet és mit esznek rajta a férfiak. Nem igazán értem meg miért kell ez a mai pasiknak, valószínűleg ha a párom nem lenne erkölcsileg ennyire rendben elcsábította volna ez a h*lye picsa, mind az összes többi házas férfit akikkel félrement. Nagyon bánt engem ez a lány, bántja a szemem az egész létezése. Hát tényleg megszállott vagyok, nem vagyok isten de sajnos nem tudom ítélkezés nélkül hagyni .
2021. okt. 10. 23:06
 18/19 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen jogos az utálatod. A férje egy balfsz, a többi férfi meg csak megbszni akarta. Amúgy honnan tudod, hogy a férjed nem krta meg?
2021. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem csinalnek hulyet magambol. De persze ha kiterdelt mackonadragban latna szemeteszsakkal, az nagyon szar lenne.
2021. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!