Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mai világban egy átlagos...

Mai világban egy átlagos huszonéves fiatalnak teljesen természetes, általános dolog, hogy pl. hétvégére kiruccan egyet mondjuk Csehországba?

Figyelt kérdés
Mert én még szomszédos országokba se jutok el soha, messzebbre meg főleg nem. Kicsit elcseszett életem van. Viszont az ismerőseimtől meg állandóan azt látom hogy most ez ment el Csehországba aztán meg az, mászkálnak mindenhova állandóan. Ez ennyire általános dolog manapság?
2021. okt. 10. 09:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amúgy azt is tegyük hozzá, az emberek hajlamosak hamis következtetéseket levonni.


Én havonta 1-2 alkalommal jártam korábban túrázni, kirándulni valamerre. Tettem is fel képeket, mindig megkaptam, hogy de jó nekem hogy ennyi szabadidőm van, ennyi pénzem van, ennyire ráérek... Jött a panaszkodás, hogy bárcsak nekik is iylen "jó dolguk" lenne... Aztán havi 2 napról beszélünk belföldön...

2021. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es nagyon egyetértek! Én pl. idén nyáron több kisebb túrán voltam, egyik sem volt 5 napnél több, amiből 2 nap hétvége volt, vagy nemzeti ünnep. Az ócska proli volt kollégáktól meg megkaptam, hogy neked ennyi szabadidőd van? Mondom igen, ja meg munkaheyet is váltottam közben, na meg semmi közük hozz. :) Egyébként én még Covid előtt volt hogy kiugrottam szombat reggel Milanoba, majd vasárnap este hazajöttem. Hostelben szálltam meg, spórolva egy rakás pénzt a szálláson. Repjegy kb 3k Ft volt egy irányba. Az más kérdés, hogy utazás után néha hetekig töltök fel képeket, ha olyan helyen járok.
2021. nov. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!