Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rózsa az auto ablakába?

Rózsa az auto ablakába?

Figyelt kérdés
Csajok ti örülnétek ha egy szál rózsát találnátok az autotok ablakában munkába indulás előtt?

2021. okt. 10. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Elég ijesztő és frusztráló érzés, hogy valaki ismeretlen figyeli a kocsim és a napirendem...
2021. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem,még összekarcolja az üveget.
2021. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Kb. így kezdődnek a jó horrorfilmek.
2021. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ó, igen! Mindig is vágytam rá, hogy leskelődjön utánam egy pszichopata. Annyira romi!
2021. okt. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz férfi vagyok, de ez abban az esetben lenne elfogadható, ha már az ismerkedés jó ideje tart és a felek valamennyire megbíznak egymásban.

Azért egy vadidegentől nem csoda, hogy tényleg ijesztő lenne és félelmet váltana ki.

Meg ugye ha tudja, hogy kié az autó akkor azt, rendszám (személygépkocsi hatósági jelzése) alapján is betudja azonosítani és az már, viszont több mint ijesztő.

Szerintem ezt felejtsd el.

2021. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2021. okt. 10. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
En orulnek neki, nem az lenne az elso gondolatom, hogy megfigyel egy pszichopata orult, hanem, hogy biztos valamelyik hazban lakonak megtetszettem, vagy valamelyik ismerosomnek.
2021. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!