Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova bújhatott Brian Laundrie?

Hova bújhatott Brian Laundrie?

Figyelt kérdés

Miért nem találják?

Segít(ett) neki a családja eltűnni?

Milyen érzés lehet bújkálni ha tényleg ő ölte meg a menyasszonyát?



2021. okt. 10. 16:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem hatalmasat hibázott a rendőrség. Az első számú gyanúsított ilyen esetekben mindig a partner, a legtöbb esetben ki is derül, hogy a férj/partner a gyilkos. Azonnal le kellett volna tartóztatni. Előbb-utóbb úgyis elő fog kerülni és igen, a családja biztosan segített neki, szerintem ők tudják is, hogy hol van. Gerinctelen féreg.
2021. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a rendőrség még most sem kezeli gyanúsítottként. Person of interest, mivel ugye eltűnés előtt beügyvédezett.

Az Interpol piris listán se találtam, és hát nem is gyanúsított. De a sárga (eltűnt személy) se találtam.

2021. okt. 15. 14:15
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, ezt mondom, hogy a rendőrség a hibás ebben. Bár amikor olyan ügyben bénáznak, ami a vaknak is egyértelmű, arra szoktam gondolni, hogy le lettek fizetve, vagy van valami komoly rendőr ismerőse a fickónak és ő falaz neki. Mert ennyire nem lehetnek szerencsétlenek.
2021. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Elég nevetségesek, ahogy egy aligátorokkal teli mocsárban keresik még mindig.



Amúgy kíváncsi vagyok, hol bújkálhat?

Látták már Lanadaban, az Apalache hegységben és véletlenül vagy direkt de posztolt instara is valami rövid csónakos videót.

2021. okt. 16. 15:36
 5/21 anonim ***** válasza:
Idáig úgy gondoltam, hogy lelépett valahogy külföldre. De hallottátok a híreket? Most visszahúzodott a víz arról a területről, ahol keresték, és pont a szülei "megtalálták" a hátizsákját, füzetét, meg emberi maradványokat... Kíváncsi vagyok, hogy tényleg őt találták-e meg.
2021. okt. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Előző voltam: közben a rendőrség fogászati leletek alapján megerősítette, hogy őt találták meg.
2021. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Még nem DNS alapján lett azonosítva, így elég szkeptikus vagyok.


1. A rendőrség annyi pénzt tett be a kutatásba, hogy muszáj volt már megtalálniuk.


2. A szülők házához meg odavonult egy csomó süke-bóka tiltakozni meg vegzálni őket, most ennek vége lehet, sőt, őket is sajnálni kell mostmár.


Szóval benne van a pakliba, hogy ez a médiahiszti lenyugtatására tett kísérlet.

De az is, hogy tényleg a srác az.

2021. okt. 22. 07:37
 8/21 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, kiderül-e valami a laptop átvizsgálásából.


Borzasztó tragédia ez az egész történet, el sem merem képzelni, mit érezhetnek a családok :(

2021. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Loloka30 válasza:
Kicsit sem fura hogy a szülök találják meg a maradványokat meg a laptopot stb ami briané volt.. egy nappal azután h mgnyitják a parkot, ami amugy 4 mérfolre az otthonuktol van..de ök fél ora mulva megtalálják. total bullshit az egész. szerintem az egész eltünése halála egy kreált dolog, volt rá idejük sajnos, és simán kinézek belölük minde,.t látva milyen az ugyvédjuk ( utolso alja agresszivan beszélo, unszimpatikus total narcisztikus mint a család.. aki maga is komoly ellenentmondásokba keverte magát..). nem tudom öket sajnálni. hazudnak a kezdetektöl, buzlik az egész az egész!!én is akkor hiszem ha majd DNS biznoyiték lesz, addig nem. (lehet akkor sem)nagyon sok az elentmondás (pl K9 kutyak megtalálták volna. régen. viz alatti hullát is kiszagolnak...)BTW egy narcisztikus nem lesz öngyilkos, ez is bullshit...szerintem él és virul, ki tudja hol..van rendör rokon is a családjukban, illetve dél amerikában vmi rokon..szánalmas gyáva család. a Petito családot öszintén sajnálom, még ennyit sem érdemeltek hogy megtudják hogyan történt ami...?hát mi ez...??tragikus
2021. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, osztom a véleményed. Eleve a víz alatti hulla mellett ott a kis hátizsákja a laptopjával? Plusz az a sok alligátor pont a fejét hagyta volna meg? Á, persze.


Amúgy is érdekes, hogy laptoppal ment kirándulni.. az az ember, aki még cipőt se húz.


Nagyon fura ez a sztori. Ha nem ügyvédeztek volna be, én is jobban hinnék. De mégcsak gyanúsítani se merte a rendőrség.

2021. okt. 25. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!