Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Marilyn...

Mi a véleményetek Marilyn Mansonról? A régi, illetve a mostani kinézetéről?

Figyelt kérdés

Megijednétek ha szembe jönne veletek az utcán, vagy odafutnátok hozzá? Mentek nyáron koncertre? :3

Nem baj, ha nem bírod, csak normálisan fejezd ki és ne buz*zd le, stb. c:



2017. ápr. 8. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem de nem futnék oda, senki se szereti ha zaklatják. Amúgy nem szoktam koncertekre járni.

Az új kinézetével egy bajom van, a tokásodás, sajnos nekem is kb hasonlóan hízik az arcom. :S

2017. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Clay Morrow ***** válasza:
70%

Örök kedvencem. Hát kicsit kövérebb lett, de szerintem nem lett rosszab. Mivel régóta kedvencem, nem ijednék meg tőle és naná, hogy odamennék hozzá autogramot kérni :)

Bár jól megviccelt ezzel a február 14.-es dátummal.

2017. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs baj azzal hogy egy picit meghízott. Ha engem kérdezel, talán rá is fért ez a pár pluszkiló c:

#2 nem hiszem, hogy "megviccelni" akart ezzel a február 14-gyel. Szerintem ő maga is meglepődött, hogy a becsült időre nem lett kész az albummal, és nem állt szándékában senkit sem átverni. Nem kioktatásként mondom :)

2017. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én friss fan vagyok, engem Manson a Pale Emperore-rel vett le a lábamról. Előtte nem igazán ismertem és figyeltem őt, illetve a munkásságát, viszont az az album annyira zseniális, hogy elsőre megimádtam. A kinézete számomra sokáig semleges volt, az ingerküszöböm jóval magasabban volt, minthogy megbotránkoztasson. A mostani kinézete számomra sokkal jobban tetszik; kifejezetten vonzó, szerintem jót tett neki, hogy felszedett pár kilót, nem néz ki annyira betegesnek. Nekem ez az új, rövid haja is borzasztóan bejön, szerintem nagyon szexi. (Szeretem az ilyen jellegű pasikat na... :D )


Dehogy ijednék meg, valószínűleg elájulnék és dadognék mint valami idióta izgalmamban.


Sajnos a koncert nekem kimaradt, de ha visszatér kis hazánkba, első sorban fogok tombolni :)

2018. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!