Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy fiu osztály...

Szerintetek ha egy fiu osztálytársam egész nap csesztet mindig megpróbál csikizni ijeszteget meg ilyeneket csinál csak én sosem hagyom mert mindig rá szólok h fejezze már be!(de sosem szokta!) akkor szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Mert amúgy én utálom és nagyon hülye! Már egy csomószor szóltam neki h fejezze már be aztán ugyan úgy folytatja!

Szerintetek be jövök neki?

Mit csináljak hogy ezt

befejezze?(mert már nagyon idegesítő!)

Köszönöm a válaszokat!


2021. okt. 11. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
A következő alkalommal reflexből állba kell vágni, hogy behorpadjon és amíg kúpokon él, addig remélhetőleg megvilágosodik, hogy érdemes-e embereket akaratuk és beleegyezésük ellenére ijesztgetni! -Te pedig ártatlanul előadod, hogy szimplán csak nagyon megijedtél! (Aztán kezébe adod a partvist, hogy össze tudja három perc alatt sepregetni a vérbe fagyott arcának földre esett darabjait.)
2021. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt lehet csesztetni, aki hagyja magát. Vagy nem egyértelműen, vagy nem elég határozottan adod tudtára, hogy neked ez nem tetszik. Vagy pedig kétértelmű jeleket adsz neki, és ő ezt játszásnak, incselkedésnek, a dologban való partnerségnek veszi, ezért nem is gondolja, hogy le kellene állnia.


Az nyilvánvaló, hogy tetszel neki. Akit nem ártó szándékkal bántanak, hanem csak finoman és játékosan piszkálnak, az egyfajta kommunikációs forma (pl. túl éretlen normálisan közeledni feléd).


Mit csinálj? Vagy adj neki egy teljesen egyértelmű, komoly reakciót arra, hogy zavar amit csinál, vagy kérj segítséget másoktól (osztálytárs, tanár, barátok, akárki).

2021. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2021. okt. 11. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!