Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék egész...

Hogyan szerezhetnék egész éves felmentést testnevelésből? Indok lent.

Figyelt kérdés
Unom már,hogy a tesitanárom állandóan megalázó megjegyzéseket tesz rám,mert pl. nem tudok felmászni a kötélre,vagy mondjuk nem bírok egy huzamban lefutni 20 kört. Az osztálytársaim sem kímélnek,kiközösítenek mert nem szeretem azt játszani amit ők. A tesitanáromat ismerve meg is fog buktatni.. Egy évet már lehúztam nála, de tavaly nem volt ilyen. Minden tesióra hosszú óráknak tűnik, és nem bírom tovább a folytonos megalázkodást... Remélem atérzitek a problémám. Előre is köszi!

2014. szept. 7. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy felmentést fogsz kapni, így inkább fel kellett volna készülnöd az iskolai kezdésre.

Ott volt az egész nyár, hogy 20 kört le tudj futni. Elhiheted, hogy 4 hét után ha minden nap futottál volna, már simán menne a 20 kör. Kötélmászást sokan nem tudják megcsinálni, de azt is lehet gyakorolni..

2014. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

sehogy...ahhoz nyomos betegség kell...

amúgy is kell a tesióra...

2014. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nincs az ismerősök között doki? Sajnos a torna tanárok nagy része külön állatfaj (tisztelet a kivételnek!), a diák megalázása semmiképp sem elfogadható, az ilyeneket ki kell rúgni, ill. rúgatni. Addig is próbálj meg otthon edzeni, hátha javul a teljesítményed az órákon, és akkor talán leszáll rólad az a barom. Igazgatóval is beszélhetsz róla!
2014. szept. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én azt megértem, hogy kell a tesióra, de egy ilyen tanár mellett aki állandóan megaláz, nagyon-nagyon nehéz kibírni a dupla órákat...Szünet nélkül.

A problémám még mindig nem oldódott meg, és a helyzetem egyre nehezebb. Kérlek segítsetek! A családomban sajnos nincs orvos.

2015. febr. 3. 20:39
 5/5 anonim válasza:
100%
Próbáld meg felvenni diktafonnal vagy telóval, amikor megalázóan beszél, és játszd le az igazgatónak.
2015. febr. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!