Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szép embereket is követik a...

A szép embereket is követik a biztonsági őrök a boltokban vagy átnézik a terméket, amit venni akar?

Figyelt kérdés

Én csúnya vagyok és többször előfordult, hogy követett a biztonsági őr egy drogériában.

Illetve az, hogy kibontja a kasszás a terméket, amit vennék, hogy tényleg az van-e benne, nem-e raktam bele egy drágább darabot.

Pl múltkor villanykörtét vettem, kibontották, előtte wc deszkát, azt is. Vagy olyan is volt, hogy mikor kabátot vettem, áttapogatták az ujjait, hogy nem-e rejtettem el bennük más ruhákat.

Eléggé zavaró a dolog.

Ezt a szép emberekkel is megcsinálják vagy csak a rondák kiváltsága? Soha életemben nem loptam, nem is tenném.



2021. okt. 11. 17:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Szerintem inkább azt nézik, hogy ki tűnik feszültebnek. Lehet, hogy ha Te csúnyának érzed magad (ez nem jelenti azt, hogy az is lennél), akkor kicsit jobban szorongsz többi ember között..
2021. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem neked üldözési mániád van.

"kibontja a kasszás a terméket, amit vennék, hogy tényleg az van-e benne, nem-e raktam bele egy drágább darabot" - Miből gondolod, hogy pont ezt feltételezte rólad? Azt nézik meg, hogy benne van-e minden tartozék, stb, igen, a szép emberekét is ellenőrzik.

2021. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy folyton lesed a biztonsági őrt, hogy néz-e, vagy direkt próbálsz eltűnni előle (mert zavar, hogy néz), és épp ettől gyanússá válsz.
2021. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megnézte a szatyrom,és kérte a blokkot,ahogy mentem ki az üzletből.Egy cipőt vettem.A visszajelzések alapján szép vagyok.Nem kinézet függvénye.
2021. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem szoktam lesni őket.

A wc deszkát megnézte, hogy tényleg az van-e benne,mint a dobozon.

2021. okt. 11. 17:45
 6/14 A kérdező kommentje:

Arra meg direkt rákérdeztem, hogy most azt nézi a kabátban, hogy nem-e raktam bele mást? Mondom mert ez gusztustalan. Azt mondta erre a kasszás, hogy megesett már, hogy így akartak kivinni ruhát.

Egyszer volt olyan is, hogy cipőt próbáltam, jó lett, beleraktam a dobozba, mentem volna kifizetni, erre odajött az eladó és kivette a kezemből a dobozt, hogy mi van benne.

2021. okt. 11. 17:52
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
ha nem indokolja meg akkor fordulj a fogyasztó védéshez. személyi szabadság korlátozása-magánszféra megsértése-rágalmazás. nincs joga kérni hogy kipakold a cuccaid.
2021. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert előfordulhat, hogy nem az van benne, vagy törött, hibás, üres doboz, bármi lehet vele, ellenőrzik.
2021. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Engem mindig lesnek, pedig nem tudom, mi feltűnő van rajtunk, mikor bétbózütőkkel öten megjelenünk ilyen boltokban.


Kalányos Krisztofel Genáró

2021. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy. A fiatalsagom ugy telt, hogy nyaron konnyu zsebnelkuli ruhaban is nemcsak kovettek, de taska megmutatasra akartak kotelezni ugy, hogy csempeket neztem es vegig figyelt a beteg elmeju or. Annyi abszurd zaklatasnak voltam kiteve, nyugodtan, a polctol mindig mar direkt tavol setalva hatratett kezekkel, hogy ma is okolbe szorul a kezem. Nagyon szepnek szamitottam, nem hittek se ciganynak, se simlisnek. Zaklatasbol, tudat alatti frusztraciobol. Ez nem az oregedessel ert veget, hanem 15 eve eljottem Magyarorszagrol.

Horror, ami ott megy. Mashol nezik a kepernyot hatul, amugy meg valoban nincs ennyi lopas.

2021. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!