Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szép embereket is követik a...

A szép embereket is követik a biztonsági őrök a boltokban vagy átnézik a terméket, amit venni akar?

Figyelt kérdés

Én csúnya vagyok és többször előfordult, hogy követett a biztonsági őr egy drogériában.

Illetve az, hogy kibontja a kasszás a terméket, amit vennék, hogy tényleg az van-e benne, nem-e raktam bele egy drágább darabot.

Pl múltkor villanykörtét vettem, kibontották, előtte wc deszkát, azt is. Vagy olyan is volt, hogy mikor kabátot vettem, áttapogatták az ujjait, hogy nem-e rejtettem el bennük más ruhákat.

Eléggé zavaró a dolog.

Ezt a szép emberekkel is megcsinálják vagy csak a rondák kiváltsága? Soha életemben nem loptam, nem is tenném.



2021. okt. 11. 17:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
cipoboltban az en dobozomat is meg szoktak nezni, drogeriaban a biztonsagiak mindenkit kovetnek, vagy nezik oket legalabbis (sok kis mutyurt lehet zsebre vagni ott, ruzsok stb), mashol meg nem fordult elo hogy tolvajnak neztek.
2021. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam változó. Nem vagyok különösebben szép, de ronda sem. Én drogériában tapasztaltam, de megértettem szegény őrt, mert rengeteg időt el tudok ott tölteni nézelődéssel, szerintem tuti azt hitte, azt lesem, mit lophatnék. :D
2021. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, minden cuccot átnéznek, főleg ami dobozban van. Én nem foglalkozom ezzel: az a dolga, csinálja csak. A biztiboyok jobban zavarnak, de egy idő után nem foglalkozom velük, bóklászok tovább, kikapcsolom a zavaró ingert, néha gyorsan sikerül, máskor kevésbé. Nem bánom, hogy nézeget amíg nem szól hozzám és nem kötekedik, de ilyen még sosem volt. Átlagos kinézetem van, jobb napjaimon szép is tudok lenni.
2021. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Visszajelzés alapján szép vagyok, és nem stresszelek, mégis mindig követett a biztiőr. Nekem is akkor szűnt meg, amikor elköltöztem Magyarországról.
2022. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!