Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen befektetéseitek vannak?

Milyen befektetéseitek vannak?

Figyelt kérdés
Szoktatok pénzt befektetni, ha igen, akkor mibe? (És mennyit? - anonim oldal, örülnék, ha leírnátok)
2021. okt. 11. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Szarbol nem lehet varat epiteni. Keves penznek kicsi a hozama. Azoknak eri meg befektetni, akik van mit. Ha ilyen 1-10 millio kozott fektetnem be valami alacsony, de biztos hozamu befektetesbe, akkor kb. nyugdijas koromra sikerulne megduplazni.
2021. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lazy Lover ***** válasza:
100%
kicsit nem érdemes ha lenne 20 millióm akkor talán be fektetnék de pár százezret nem érdemes
2021. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha annyi pénzem lenne, hogy megérné befektetni, akkor nem gyakorizással tölteném az estét. :D
2021. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Kicsit is megéri befektetni, a semminél az is több.


Nekem életbiztosításaim vannak. 10 és 15 éves futamidejűek. Nagyjából egy időben fognak lejárni, és elég szép összeg lesz belőle.

2021. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Hát egy ideje fogtam és minden megtakarított pénzem külföldre vittem. Sokan állam papírba nyomták de én egy fillért se, annyira nem is jó bot az sem ahogy nézem. Tözsde index követő alapokba tettem. Illetve ingatlanba... EUR, CHF, USD -ben tartom.


Itt nem lölő szintű menyiségre kell gondolni.. Bár azt meg tőlünk lopták...


Ausztriában sok helyen van magyarul beszélő ember a bankfiókban, azért tartják őket mert van magyar ügyfél forgalom... Még Bécsben is... Ha időpontra mész és mondod hogy magyart szeretnél sok helyen megoldják :)


Egy A2 német tudással el lehet köszörülni amúgy...

2021. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#4 Hát azért inflációval is számold át őket. Nem mindegyik termék jó!


kiszamolo.hu

2021. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok. Az enyémek infláció követőek! Tehát minden évben emelik a díjat az infláció mértékével.
2021. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 Költségekben van mindig elrejtve a kutya... Ha máshol nem akkor apróbetűsben, ha nem a termékében akkor a cég üzletszabályzatában...
2021. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%

#4-es.

Az, hogy infláció követőek az életbiztosításaid, az egyetlen dolgot jelent. A biztosító pénzénél marad. Te is a pénzednél maradsz, mégpedig lejáratkor annyi pénzed lesz, amennyit összesen befizettél, vagy még annyi sem! Biztosítást az ingatlanunk, az ingóságaink előre nem látható káreseményei bekövetkeztére kötünk, illetve köthetünk még ezek kiegészítéseként baleseti biztosítást. A "befektetési célú életbiztosítás" egyedüli nyertese a Biztosító.

Vedd elő a számológépedet, és szorozzál.

2021. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vegyetek aranyat!!
2021. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!