Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki részben...

Van itt olyan, aki részben vagy egészben a befektetéseiből él?

Figyelt kérdés

Ingatlankiadás, osztalék, állampapír, stb.

Mennyivel dolgozol így kevesebbet, ill. az összjövedelmed mekkora részét teszi ki?


2021. ápr. 17. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A gyakroi felhasználók fele bitcoinból lett milliárdos. A másik fele meg programozó, fodrász vagy burkoló.
2021. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
ezen az oldalon mindenki abból él.
2021. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ahogyan az 1es írta, mindjárt megjelennek a milliárdos gyk-sok. A múltkor is valaki írta, hogy néhány tízmilliót tart bitcoinban, ami a befektetéseinek a 7%-a. Tehát legalább egy gyk-s van, akinek több, mint 300millió Ft-ja van befektetve, ő biztosan abból él. Aztán vannak a kőműves és fodrász milliárdosok is, akik havonta többmilliót keresnek. A sor végén kullognak az egyik napról a másikra élő IT-sok és programozók.
2021. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem elek abbol de nagyonnagyon sok ido lenne mig meloval közel annyi penzt keresnek mint a befekteseimmel.


GME + 320 szazalek

Bitcoin + 890 szazalek

Tech reszvenyek atlagosan + 110 szazalek


Bukok is voltak persze ut kozben, volt ami nagyon fajt is pld amikor a bitcoin 20000 dollarrol 3000 re esett le, de olyankor ugy voltam hogy mostmar olcson tudok tobbet venni szóval mindig ravettem.


Egy dolgot azert megtanultam, ha van egy adott strategiad azt kell kovetni akar evekig is, nem szabad ugralni tradekbol be-ki

2021. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az osztalékot a reszvenyeknel meg felejtsd el, a tozsde mar reg nem arrol szol. Aki az ellenkezojet mondja az vagy hazudik vagy nagyon banalis tudasa van, eleg sok nagy befektetőnek vannak youtubeos videoi szo szerint ok is kimondjak ezt...
2021. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. "Az osztalékot a reszvenyeknel meg felejtsd el," Csak kíváncsiságból: miért felejtse el? Évi 4-5-10%-os osztelékot én nem felejtenék el :)
2021. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az osztalékot én is szeretem. csak osztalékos részvényeket gyűjtögetek már évek óta. de nem abból élek, azért annyi nincs.
2021. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!