Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munka ügyi központ által ha...

Munka ügyi központ által ha kapok levélben egy állást, ők tudják milyen vegzetsegekkel rendelkezem vagy ők beszéltek már egymással?

Figyelt kérdés
Több vegzetsegem van, de sajnos itthon a munka ügyi által sikerül el helyezkednek mivel most költöztem haza pár év után külföldről. Kaptam egy levelet, hogy 3 napom van az adott cégnél meg jelenem. Ők már beszéltek? A 'jövő béli' munkáltatóm mit tud rólam? Kapott oneletrajzot?
2021. okt. 11. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nagy linkek ezek a munkaügyisek. Egy barátomat ugyan úgy elküldték egy helyre, a város szélére, telephely bejáratánál sehol senki, se egy porta, cigizni kijövő munkásokat kérdezett meg mi merre, aztán valahogy becsámborgott, jól lebaszták hogy ide nem lehet csak így bejönni, elmondta hogy kicsoda micsoda honnan jött, majd közölték vele hogy jaa hát azt az állást már három hónapja betöltötték. Na kb ilyen.
2021. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van jó és rossz tapasztalatom is a munkaügyivel.

Sok hónap munkanélküliség után kaptam egy levelet, hogy lenne egy irodai munka egy suliban, jelentkezzek x napon belül telefonon. Felhívtam a számot. Egy bunkó nő vette fel, és mondta hogy már betöltötték az állást. Kértem, hogy legalább a közvetítőlapom írják alá. Azt mondta nem tud ezzel foglalkozni. Akkor nagyon elkeseredtem.

Később viszont jött egy másik lehetőség. Elmehettem interjúra, engem választottak. Már 3 éve ott dolgozok. Viszont a munkáltató ott tudta milyen végzettségem van, mert direkt olyan embereket kért kiközvetítésre akik megfeleltek.

27N

2021. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Nekem holnap lenne aktuális, és soha nem voltam még ilyen helyzetben, azt sem tudom, hogy mit tudnak rólam, vagy mire számítsak egyáltalán.

N28

2021. okt. 11. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Interjúd lesz holnap??
2021. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen!

:)

Kaptam egy papírt amit vinnem kell magammal alá is kell irattattnom.... Nekem ez teljesen új.

2021. okt. 11. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igeen az a közvetítőlap azt hiszem. Azt mindenképpen alá kell iratni.

Ahol dolgozok, szintén venni akartak fel embereket munkaügyiből. De volt akit nem is érdekelt az àllás. Ők kérték, írjuk rá, hogy nem alkalmasak, így nem rakják ki őket a rendszerből.


Amúgy szerintem vigyél magaddal egy önéletrajzot a biztonság kedvéért. De szerintem kb fogjàk tudni milyen végzettséged van. Szurkolok neked.Ha gondolod írd meg holnap mi volt! Hajráá!:)

(2-es és 4-es voltam)

2021. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. okt. 12. 07:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi volt??
2021. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!