Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő, hogy várom már...

Elítélendő, hogy várom már ennek az egésznek a végét?

Figyelt kérdés
Ennek a küzdésnek. Mi értelme, akár annak hogy családom legyen. Nem is a fizikai, hanem a mentális megpróbáltatásoknak. Mert fizikailag élek, nem szenvedek semmiben hiányt, de mivel sajnos embernek kell lennem, nem tudok mentálisan, szellemi szinten normálisan működni. Nem tudom mitől lenne jobb ez addig, amíg meg nem szűnök létezni. Nem tudom mi ez, amiben élek, ki és miért akarta hogy létrejöjjön, de hogy nem volt empatikus és érző személy, abban sajnos biztos vagyok.
2021. okt. 12. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Te nem kérdezni akartál, hanem panaszkodni egy sort. Egészségedre, de ennek nem sok értelme volt számunkra.
2021. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Ebben nincsen semmi elítélni való ha sikerül a gyerekvállalás akkor pedig további nehézségek várnak rád.
2021. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja, de ennek mi értelme van? Várom hogy valaki megindokolja, következetesen, mi előnyom van abból, hogy szenvednem kell?
2021. okt. 12. 23:20
 4/15 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, szerintetek én szándékosan, tudatosan szenvedek, esetleg sajnáltatom magam? Ha sajnáltatnám magam, akkor jobban érezném attól magam a bőrömben? Azért mert valaki sajnál, hogy milyen egy szerencsétlen vagyok, aki nem képes boldogulni úgy az életben, mint mások, akik boldogok? Ezen gondolkodjon el aki így véli. Én csak a megoldást keresem, hogy jól érezhessem magam.
2021. okt. 12. 23:24
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

Jól van mostmár igyál k**** sok bort. És Aludd ki magad.

Nemrég találkoztam egy nővel aki két gyerekre akart az elmünél előjogokat meg hogy feljelent mindenkit.

2021. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Jól van szivem de mi leszarjuk a nyomorod :D
2021. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én szeretek segíteni embereken, amikor csak tudok.
2021. okt. 12. 23:38
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális van aki azért segít mert ő is segítséget szeretne. Viszont nem árt pontosan tudni hogy mire van szükséged és azirányba elindulni.
2021. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha tudnám mire lenne szükségem, már tettem volna érte.
2021. okt. 12. 23:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ilyen vészes a helyzet, akkor fordulj szakemberhez, biztos ami biztos.

Próbáld meg felidézni a boldog pillanataidat(biztos voltak azért) és gondolj arra, hogy azért megéri küzdeni.

Remélem hasznos volt a tanács és hamarosan jobban leszel:)

2021. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!