Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elitélendő, hogy kislányként...

Elitélendő, hogy kislányként "tetszett" anyám feneke?

Figyelt kérdés

Nem véletlenül van idézőjelben, ugyanis nem úgy tetszett (tekintve, hogy 5-6-7 éves voltam nagyjából, még óvodás/kisiskolás).


Tehát anyámnak sokszor kivillant a feneke, nagyjából így (egyszerűbb, ha képet mutatok, csak egy példa, nem az anyám szerepel rajta!!!)


[link]


Szóval valahogy úgy tetszett, hogy oltári nagy szenzációnak tartottam, hogy fúú aztaa kilátszik anya popsija, aranyosnak is gondoltam, meg persze marhára viccesnek, volt amikor képes voltam még fél óráig erre gondolni, meg kuncogni rajta.


Ami viszont lehet, nagyobb dolog, ezt a barátnőimmel is megosztottam és folyton kibeszéltük meg röhögtünk ez miatt anyámon, sőt! Ha átjöttek vendégségbe és akkor is villantott véletlenül, akkor is súgtam nekik, hogy nézzétek mondtam, hogy mindig kilátszik neki és aztán együtt kuncogtunk rajta ő meg csak somolygott ránk, halvány fogalma nem volt róla, hogy mi a helyzet, azt hitte csak úgy egyáltalán baromkodunk, játszunk egymással. (legalábbis soha nem adta semmi jelét, hogy tudna vagy sejtene valamit ezzel kapcsolatban)


Aztán egy idő után észrevétlenül kinőttem illetve kinőttünk ebből az őrületből és utólag talán már tényleg kár is ezzel foglalkozni, de szerintetek visszataszítóan viselkedtünk gyerekként?



2021. máj. 13. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gyerekek voltatok, vicces volt anyud kilátszó feneke, ennyi.
2021. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy ezt így írom, de hülye (jóból értem) fiatal gyerekek minden szarsagon tudnak kuncogni meg nevetgelni. Nem kell ezzel foglalkozni már. Mindenki volt gyerek.


UI amugy a kép link nem működik.

2021. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalt sikerült kibogarásznom, de a képet nem.

[link]

2021. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, hogy ezt mondjátok, csak így teljesen véletlenszerűen eszembe jutott és kicsit bűntudatom támadt.


Igazából nem is olyan fontos a kép, végül is el lehet képzelni, mindegy még próbáld meg ezt:


[link]

2021. máj. 13. 14:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ez semmiség. Nem kell vele foglalkozni. Azért az ember otthon nyugodtan villanthat egy ilyen popsit. Sőt még annak se nevezném nagyon. Otthon úgy tesz vesz mindenki, ahogy akar. Te meg csak gyerkőc voltál. Ne foglalkozz már vele.
2021. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fog megjelenni a kép, mert az az oldal letiltotta a link megosztást. De nem is ez a lényeg.

Kérdező, te tettél fel pár évvel ezelőtt egy ugyanilyen kérdést?

2021. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
rdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gyermek-kapcsolat__10717650-nagyon-gaz-voltam-kislanykent-es-szerintetek-elmondjam-anyamnak-utolag
2021. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2021. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem én is azt a másik kérdést, jogosan kérded, mert csakugyan a megszólalásig hasonlít, de nem én vagyok illetve voltam az, ha elhiszed, ha nem. Ha szétnéznénk az egész bolygón, egészen biztosan lennének még páran ugyanilyen "problémával".
2021. máj. 13. 15:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, kisgyerekként kb. mindenki röhög mindenféle értelmetlen hülyeségen.

Egyszer egy volt osztálytársamat meg engem együtt vittek haza (elsősök voltunk) és volt egy idősebb lány nem messze tőlünk a buszon és az osztálytársam elkezdett nekem sutyorogni, hogy nézzem már, milyen ronda ott az a csaj, meg valamiért azt mondta, szerinte éjszaka úgy alszik, hogy kiveszi egyesével a csontjait és belerakja egy dobozba...és ezen valamiért halálra röhögtük kb. magunkat. 🤦🏼‍♀️

2021. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!