Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor összeköltöztetek a...

Amikor összeköltöztetek a párotokkal, nem volt bennetek egy olyan félelem, hogy ugrik a privátszférátok és hogy az addig megszokott otthoni környezet teljesen, gyökerestől meg fog változni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 23:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Kismiska a kapcsolat miatti privát szféra elvesztése a saját gyermek miatti privát szféra elvesztéséhez. Ott megszulűnik az egyedül lét, a csönd, az elvonulás, a feltöltődés. :) szóval csak nyugi :)
2021. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és évekre szűnik meg, kiveve ha a jó fej nagyszülők aközben laknak :)
2021. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12: És kivéve, ha 2 ember neveli a gyereket, mert akkor mindkettőnek lesz egy kis saját szabadideje. Én itthon dolgozok már jó ideje. Szülés után sem tehettem azt, hogy abbahagyom a munkát, mert ez nem hivatalosan bejelentett állás, muszáj volt dolgoznom. Így délután 4-ig míg a férjem dolgozott a fiunkkal foglalkoztam, de amint hazajött lepasszoltam neki. Én utána kezdtem dolgozni, amihez csönd kellett, így ők elvonultak a lakás másik felébe. Tudtuk ezt tartani 5 éven keresztül, minden nap. Utána szerencsére annyit változott a munkám, hogy nem kellett minden nap fixen ennyit dolgoznom, elég volt havonta 10-20 órát és azzal is tudtam tartani a megszokott bevételt. Szóval ha van egy rendes párja az embernek, akkor simán lehet privát szféra gyerek mellett is.
2021. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem, eszembe sem jutott. Egy normális kapcsolatban van az embernek privát szférája és énideje. Most pl. a párom épp a másik szobában CS-zik:D
2021. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak a nárcikkal szűnik meg, de ott durván.
febr. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!