Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiam barátja nem akar...

A fiam barátja nem akar dolgozni menni ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van a fiamnak egy jóbarátja (tényleg barátok-haverok nem kell félre érteni). Nagyon kedvelem szinte már családtagnak tekintem. Sokat szokott segíteni nekünk, jógyerek. Fél éve kidobták a munkahelyéről, mert nem akart bizonyos munkákat elvállalni. Mikor kitették ahelyett hogy elment volna egy másik munkát keresni inkább vásárolt magának egy több mint 400 000 forintos számítógépet játékra, hogy ne unatkozzon otthon. Azóta már több mint fél év eltelt és még mindig nincsen munkája. Hiába keresek neki nem mondja ki de látszik, hogy nem nagyon érdekli amit mondok neki.
2021. okt. 13. 14:43
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ha nem te tartod el, akkor neked nem kell a megoldáson gondolkodnod.
2021. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És miböl él, ki tartja el?
2021. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valószinűleg van félretett pénze az előző munkahelyéből megkeresett pénzből, és abból él otthon a szüleivel,de pénze sem lesz neki örökké. Előbb-utóbb feléli. Mindig azt mondja még nem talált olyan munkát ami neki való.
2021. okt. 13. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te problémád, ne cseszegesd. Majd a szülei intézik, ha nem tetszik nekik a helyzet. Ha magadra haragítod, akkor a fiaddal is megromolhat a kapcsolatod.
2021. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért a te problémád?
2021. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy jó barát, meg mintha ő is a fiad lenne, de ne cseszegesd. Próbáltál segíteni, nem kér belőle, innentől kezdve csak rosszat tudsz tenni.
2021. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!