Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire számítsak, ha meg akarnak...

Mire számítsak, ha meg akarnak verni?

Figyelt kérdés

Amerre haza tudok menni, egy parkon keresztül, mostanában szoktak ott lenni ketten-hárman. 15 év körüli srácok (c typ). Eddig csak 1-2 kisebb beszólás volt részükről, a legutolsónál már vissza szóltam erre eléggé bele lendültek a szólogatásba. Ha legközelebb vagy máskor arra megyek, esetleg nekem esnek akkor mire számítsak?

Kettő három ilyen gyerek meg tudna verni ha én sem vagyok az a félénk típus aki hagyná magát (és mellesleg nincsenek közelben további esetleg nagyobb tesók az ő oldalukról). Kb mire számítsak? Hogyan szoktak az ilyenek verekedni, mire mennek? Tapasztalatok?


23/f



2021. okt. 19. 12:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

A 3. vagyok

Nekem van egy picike gázspray-m, nem érdekel, hogy illegálisnak számít, hogy magamnal hordom. De ha valaki egyszer megtámad, akkor én nem fogom egykönnyen adni magam, az biztos. Főleg, ha az életemről van szó.

2021. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Amúgy gondolom az ilyenek nagyon fejre szoktak menni, a boxos "kultúrából" ítélve.
2021. okt. 19. 12:19
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Iratkozz be kromaga edzésre.
2021. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok

Inkább ha nem szükséges,még az helyet is kerüld el!

11

Gázspray az legális 20gr-ig

2021. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Kerüld az ilyen szitukat, helyet, de ha már mégis belecsöppentél, akkor valamit muszáj lesz csinálnod. Az egyiket szájon vágod, még párat belerugsz, lehet a többi nem fog neked menni. Ha 23 éves vagy, azok mrg 15 évesek, inkább a szájuk nagy csak, együtt erősek. Bár vannak ideggyengék meg kisebbségiből, akik bármire képesek.
2021. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
2021. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Tevenyereggyarto ***** válasza:
68%

Két szinte biztos megoldás jut az eszembe ha előkerül a bicska:

1. (ajánlott): egy megfelelően atletikus mozdulattal gyorsan sarkon fordulsz és úgy futsz ahogy csak bírsz


2. (kevésbé ajánlott mert még nagyobb bajba kerülsz ha lebuksz): egy határozott és gyors hátraszökkenéssel kikerülsz a bicskás hatótávjából majd lelövöd őket.

2021. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%
Tank + lángszoró kombinációját javasolnám.
2021. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

17

Jah,mint ha texasban lennénk hogyég új szülöt csecsemőknek is legyen pisztolya.

Futás az jó megoldás,de ezek c-tpye akkor felesleges.

18

Tank meg hol az gyászból szerezzen kérdező?xD

Lájtosabb lángszóró lehet csinálni,mondjuk dezodor plusz öngyújtó,vagy ha műszakis az kérdező akkor tud csinálni mint az resident evil 7-ben xD

2021. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Gránát mint megelőzés.
2021. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!